MS vo futbale žien 2023

Prezident Španielskej futbalovej federácie (RFEF) Luis Rubiales.
3
FIFA suspendovala Rubialesa za aféru s bozkom, realizačný tím podporil hráčku výpoveďouHlavný tréner však medzi odchádzajúcimi členmi realizačného tímu nie je.
3
Luis Rubiales.
1
Prípadu prezidenta španielskeho futbalu sa chopí FIFA. UEFA však mlčíRubiales pobozkal španielsku hráčku Jennifer Hermosovú.
1
Prezident Španielskej futbalovej federácie (RFEF) Luis Rubiales (vpravo) a španielska futbalistka Aitana Bonmatiová.
2
Španielsky futbalový prezident má po škandále problém, zväz zvolal mimoriadne zasadnutieZ incidentu sa stala diskutovaná téma po celom svete.
2
Zľava Alexia Putellas, Jennifer Hermosová and Irene Paredesová s trofejou po triumfe na MS vo futbale žien 2023.
2
Šéf španielskeho futbalu dal hráčke bozk na ústa. Vyslúžil si ostrú kritikuBezprostredne po incidente sa Hermosová vyjadrila, že sa jej to nepáčilo.
2
Španielska kapitánka Olga Carmonová počas zápasu Španielsko - Anglicko vo finále MS vo futbale žien 2023.
Rozhodla finále MS. Španielska hrdinka sa po zápase dozvedela, že jej zomrel otecVo chvíli hlbokej bolesti posielame Olge a jej rodine naše najúprimnejšie objatia, napísala španielska federácia.
Olga Carmonová sa teší po strelenom góle v zápase Španielsko - Anglicko vo finále MS vo futbale žien 2023.
2
Španielske futbalistky sú premiérovo majsterky sveta, vo finále zdolali AnglickoJediný gól zápasu strelila Carmonová.
2
Švédske futbalistky.
Austrálska rozprávka sa skončila bez medaily. V súboji o 3. miesto nestačili hráčky na ŠvédskoAustrálčanky nestrelili ani gól.
Rachel Daly a Georgia Stanway.
Angličanky dominujú ženskému futbalu, titul však ešte nemajú. Proti bude ambiciózne ŠpanielskoAni jeden tím ešte nezískal titul majsteriek sveta.
Tréner Vlatko Andonovski.
Američanky vypadli už v osemfinále. Tréner po neúspechu na MS rezignovalŠtvornásobné majsterky sveta vypadli po penaltovom rozstrele proti Švédsku.
Radosť futbalistiek Anglicka.
Domáca Austrália končí v semifinále, o postupe Anglicka rozhodla veľká chyba v obraneVo finále sa stretnú s futbalistkami Španielska.
Zobraziť viac