Prezentácia kluby

Ján Ploštica|1. jún 2019 o 00:00

Prezentácia real time highlights služba sport.video na stránke www.futsalslovakia.sk. Súčasťou prezentácie je možnosť propagovať vybraných partnerov domáceho klubu a čiastočne aj hosťujúceho klubu. Možnosť zapracovania služby sport.video do klubových stránok (spoplatnené). Možnosť zdieľania obsahu cez službu iframe. Služba iframe je použitá na nasledovnej ukážke. (nutnosť dodania partnerov klubu + prípadné presmerovanie po kliknutí)

Videoreklama: Pre-roll video
Reklama sa zobrazí na celej ploche videoprehrávača. Samotná reklama je vo formáte mp4 a prehrá sa pred samotným zvýrazneným videom. K videoreklame sa štandardne pripája aj preklik na dohodnutú stránku partnera. Maximálna dĺžka videoreklamy je 7 sekúnd.

Postroll banner

Reklama sa zobrazí na celej ploche videoprehrávača, hneď po prehratí zvýrazneného (videa) divákom. Samotná reklama sa zobrazuje divákom na 2 sekundy a samozrejmosťou je preklik na stránky partnera.

Presné rozmery: 1280x720 px.

Watermark logo

Reklama s logom Vodoznak sa nachádza v pravom hornom rohu prehrávača videa v obrazovom formáte zobrazenom v pravom hornom rohu zvýrazneného (videa). Zobrazuje sa divákom počas celého prehrávania. Príklad použitia nižšie (TV Niké)

Rozmery vodoznaku: 300 x 100 px.

Baner v pozadí prehrávača videí

Banerová reklama s nadpisom sa nachádza v hornej časti stránky kanála, priamo nad prehrávačom videa, v obrazovom formáte. Samozrejnosťou je presmerovanie na stránku partnera.

Presné rozmery: 1920x760 px.

Plánovaná výroba highlights zo stretnutí. Ucelené video zo stretnutia v trvaní cca 3-4 min. Vyrába SF, možnosť prezentácie partnerov (bez prekliku), opcia výroba reportáži so stretnutia. Následná platená reklama zo strany SF pre maximalizáciu visibility videi.

V rámci článkov o klube/ z dielne klubu možnosť prezentácie partnerov ako súčasť článku. Príklad

Futsal Team Levice sa na svoj prvý prípravný zápas pred začiatkom VARTA futsal ligy vybrali do Maďarska. Ich súperom bol Futsal Team Veszprém. Pre kluby hrajúce VARTA futsal ligu to bol vôbec prvý prípravný zápas. Levice nastúpili na stretnutie po viac ako 5 mesiacoch. V stretnutí sa predstavila aj staronová posila z klubu Wild Boys Bratislava Marek Gajdács, ktorý sa v stretnutí presadil aj gólovo.

Povedali po zápase:
Pavol Gabaš, tréner Futsal Team Levice: "Na prvý zápas sme nastúpili 2 týždne po začiatku prípravy čo bolo na palubovke citeľné. Od úvodného hvizdu hrali domáci nátlakový futsal, ktorý nám robil veľké problémy. Napriek tomu sme išli v úvode do vedenia zásluhou Molnára, ktorý sa presadil po rohovom kope. To bolo z našej strany v prvom polčase všetko. Aj druhý polčas sme sa domácim nedokázali vyrovnať v agresivite, nasadení a rýchlosti a preto Veszprém zaslúžene vyhral. Tento zápas nám ukázal, kde sa momentálne výkonnostne nachádzame a čo všetko musíme do začiatku súťaže zlepšiť."

Viliam Rakica, kapitán Futsal Team Levice: "Nastúpili sme na prvý prípravný zápas proti Veszpremu. Pre nás to bol prvý zápas po 4 mesiacoch a to aj bolo vidieť na našej hre. Síce sme prehrali 10:2 ale zápas nám ukázal veľa veci čo ešte potrebujeme potrénovať a zlepšiť. Super bol rozohraný, keďže pre nich to bola generálka. My sme stále v príprave takže to beriem ako dobrú skúsenosť."