NIKÉ FUTSAL EXTRALIGA

Dohrávky SLF: Košičania zdolali Pinerolu, Prievidza nastrieľala na palubovke Makroteamu až 11 gólov

27. mar 2022 o 10:53

Futsalová extraliga 1.SLF mala na programe tri dohrávky. V piatok sa oba zápasy skončili víťazstvom 5:2, Levice v závere ovládli duel proti bratislavskému 4FSC FTVŠ, Košice si upevnili druhé miesto v tabuľke, keď zdolali Pinerolu. Sobotná dohrávka mala jasného favorita, čo sa potvrdilo aj na ihrisku, keď Makroteam inkasoval od Prievidze jedenásť gólov.

Piatkové dohrávky boli vyrovnané. Levičania dvakrát vyhrávali o gól, FTVŠ ale vždy dokázala vyrovnať. O tom, že všetky body zostanú v Leviciach rozhodla až magická 39. minúta, kedy domáci strelili 3 góly. Rovnako zverenci Ladislava Mikitu držali domácich v napätí až do 32. minúty, kedy Košičania urobili rozhodujúci krok k veľmi dôležitým bodom.

O víťazstve CopyLeaders na Rosinkách nebolo pochýb už pred samotným zápasom, potvrdil to už prvý polčas, ktorý sa skončil víťazstvom hostí 4:0. V druhom zverenci chorvátskeho kouča nastrieľali do domácej bránky ďalších 7 gólov, slabšiu chvíľku si vybrali až za stavu 0:10, kedy dovolili skórovať dvakrát aj domácim. Petrušić strelil kvarteto gólov, hetrik zaknihoval aj Bundavica.

Dohrávka 15.kola 1.SLF:

Futsal Team Levice vs 4FSC FTVŠ Prírodovedec UK BA 5:2 (1:1)
Góly: 7. Rakica, 22. Jakubík, 39. Adam, 39. Molnár, 39. Gabaš - 9. Zámečník, 31. Švolík

Dohrávka 8.kola 1.SLF:

Podpor Pohyb Košice - Pinerola 1994 Futsal Academy BA 5:2 (2:1)
Góly: 7. Matis, 20: Fedor, 32. Gluchman, 32. Bačo, 37. Kuruc - 8. Kazimír, 22. Rusnák

Dohrávka 7.kola 1.SLF:

ŠK Makroteam Žilina - CopyLeaders Prievidza 2:11 (0:4)
Góly: 35. Baláž, 38. Nemček - 12., 23., 33., 34. Petrušić, 2., 6., 39. Bundavica, 15., 29. Laco, 21. Sobota, 23. Dojčinovič