NIKÉ FUTSAL EXTRALIGA

Dohrávka 6.kola Niké Futsal Extraligy: MIMEL Lučenec uštedril Prievidzi prvú prehru v sezóne

30. nov 2022 o 09:27

Dohrávka a šláger extraligy doposiaľ nezdolaných tímov v CITY aréne v Prievidzi priniesla krásne futsalové divadlo. Spokojnejší odchádzal do Lučenca MIMEL po víťazstve 4:1.

Kvalitný zápas medzi CopyLeaders Prievidza a MIMELu Lučenec mal hlavnú postavu v brankárovi z centra Novohradu - Marekovi Kušnírovi. Reprezentačný gólman predviedol niekoľko famóznych zákrokov, najmä v pasážach, v ktorých sa samotný duel lámal. Nielen že, odviedol famóznu prácu v bránke, ale strelil ešte aj dôležitý gól.

Skóre otvoril Belaník nechytateľne v šiestej minúte, ak by Dojčinovič nezahodil v ďalšom priebehu tutovku, zápas by sa mohol uberať iným smerom. Po skvele rozohranej štandartke otvorila balkanská súhra Leovski - Grcić cestu k druhému gólu obhajcu. Domáci CopyLeaders museli začkať riskovať, za čo ich potrestal Kušnír gólom cez celé ihrisku do prázdnej bránky. Po prestávke odklial svätyňu Hodžića aj Greško. Lučenec prišiel o čisté konto šesť sekúnd pred koncom, keď Kušníra prekonal Adam Vrábel.