Live center
19.09.2020 15:00   o 13h25m38s
20.09.2020 15:00   o 1d13h25m38s
20.09.2020 15:00   o 1d13h25m38s
27.09.2020 12:00   o 8d10h25m38s
27.09.2020 12:00   o 8d10h25m38s
27.09.2020 15:00   o 8d13h25m38s
27.09.2020 15:00   o 8d13h25m38s
03.10.2020 14:30   o 14d12h55m38s
04.10.2020 11:30   o 15d9h55m38s
04.10.2020 14:30   o 15d12h55m38s
11.10.2020 11:30   o 22d9h55m38s
11.10.2020 14:30   o 22d12h55m38s
11.10.2020 14:30   o 22d12h55m38s
18.10.2020 11:00   o 29d9h25m38s
18.10.2020 14:00   o 29d12h25m38s
18.10.2020 14:00   o 29d12h25m38s
18.10.2020 14:00   o 29d12h25m38s
28.03.2021 12:00   o 6mes9d10h25m38s
28.03.2021 15:00   o 6mes9d13h25m38s
28.03.2021 15:00   o 6mes9d13h25m38s
28.03.2021 15:00   o 6mes9d13h25m38s
04.04.2021 12:30   o 6mes16d10h55m38s
04.04.2021 12:30   o 6mes16d10h55m38s
04.04.2021 15:30   o 6mes16d13h55m38s
04.04.2021 15:30   o 6mes16d13h55m38s
04.04.2021 15:30   o 6mes16d13h55m38s
11.04.2021 12:30   o 6mes23d10h55m38s
11.04.2021 12:30   o 6mes23d10h55m38s
11.04.2021 15:30   o 6mes23d13h55m38s
11.04.2021 15:30   o 6mes23d13h55m38s
17.04.2021 16:00   o 6mes29d14h25m38s
18.04.2021 13:00   o 6mes30d11h25m38s
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
22. kolo
Výsledky 7. kolo20.09.2020
TJ LOKOMOTÍVA SEZ Kraľovany
Do zápasu ostáva
13h25m38s
19.09.2020 15:00
TJ Blatná Habovka
19.09.2020 15:00   o 13h25m38s
Futbalový klub Oravan Brezovica
Do zápasu ostáva
1d10h25m38s
20.09.2020 12:00
FC TJ Oravský Podzámok
Telovýchovná jednota Tatran Oravský Biely Potok
Do zápasu ostáva
1d10h25m38s
20.09.2020 12:00
ŠK Beňadovo
Obecný športový klub Oravská Polhora
Do zápasu ostáva
1d13h25m38s
20.09.2020 15:00
OŠK BABÍN
TJ Družstevník Vitanová
Do zápasu ostáva
1d13h25m38s
20.09.2020 15:00
TJ Družstevník Mútne
20.09.2020 15:00   o 1d13h25m38s
TJ ŠK Podbiel
Do zápasu ostáva
1d13h25m38s
20.09.2020 15:00
TJ Oravská Lesná
20.09.2020 15:00   o 1d13h25m38s
Tabuľka VII.liga Dospelí
    Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 Futbalový klub Oravan Brezovica 6 5 1 0 22:1 16 12 10 0
2 Obecný športový klub Oravská Polhora 6 4 1 1 13:9 13 11 4 0
3 OŠK BABÍN 6 4 1 1 12:9 13 10 4 0
4 TJ Blatná Habovka 6 4 0 2 16:7 12 9 0 0
5 TJ Družstevník Mútne 6 4 0 2 17:11 12 8 0 0
6 TJ Družstevník Vitanová 6 4 0 2 17:11 12 7 3 0
7 TJ ŠK Podbiel 6 3 0 3 8:11 9 6 3 0
8 TJ Oravská Lesná 6 2 1 3 11:15 7 5 -5 0
9 FC TJ Oravský Podzámok 6 2 0 4 17:17 6 4 -3 0
10 Telovýchovná jednota Tatran Oravský Biely Potok 6 1 0 5 8:21 3 3 -3 0
11 TJ LOKOMOTÍVA SEZ Kraľovany 6 1 0 5 6:22 3 2 -6 0
12 ŠK Beňadovo 6 0 0 6 4:17 0 1 -9 0
Červené karty