Obsadenie R a DS – PR BFZ 23. 8. - 1. 9. 2016 č. 5
Súťaže riadené SFZ
Priateľské medzištátne mládežnícke stretnutia
23.8. 17.00 (UTOROK) Slovensko16 – Srbsko16 Somoláni A., Roszbeck, Lauer (HP V. Biel)
25.8. 11.00 (ŠTVRTOK) Slovensko16 – Srbsko16 Špaček, Gaži, Martinkovič (HP V. Biel)
St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 2. kolo
27.8. 10.00-12.00 FC Petržalka akadémia – Inter Malárik, Srna, Polakovič Ľ.
Slovenský pohár Ženy – 1. kolo
1.9. 15.00 (ŠTVRTOK) Vrakuňa – Sv. Jur Pati Nagy
II. Liga Ženy skupina „A“ – 1. kolo
27.8. 14.30 D. Lužná – Vrakuňa Matejová, Krčová
27.8. 15.00 NMŠK 1922 – Spartak Trnava „B“ Triskal, Štofik
Súťaže riadené ZSFZ
II. Západ SD – MD U19, U17 – 4. kolo
27.8. 10.00-12.30 FC Petržalka akadémia – H. Nitra Choreň, Kočický, Kocurek
27.8. 10.00-12.30 Žolík Malacky – Myjava Gaži, Hajnala, Gosiorovský
II. Západ SD – MD U19, U17 – 16. kolo
1.9. 10.00-12.30 (ŠTVRTOK) Žolík Malacky – N. Zámky Straka, Hrazdira, Krčová
1.9. 10.00-12.30 (ŠTVRTOK) K. Ves – Topoľčany Čižmár, Brody, Henček (HP Pasienky)
1.9. 10.00-12.30 (ŠTVRTOK) Inter – Púchov Tanglmayer, Samko, Martiš (HP ŠCP)
Súťaže riadené BFZ
Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA 4. kolo
27.8. 17.00 Inter – Ivanka p/D Hudy, Olša D., Maretta; Ondrušek (HP FC Petržalka)
27.8. 17.00 D. N. Ves – FC Malacky Vašš, Dujava, Laciňák; Truchlý
28.8. 17.00 Lozorno – Vajnory Lauer, Martiška, Gaži; Chladek
28.8. 17.00 Most p/B – Bernolákovo Bohun, Dujava, Laciňák; Lazar
28.8. 17.00 Rohožník – PŠC Pezinok Ruc, Tománek, Hajnala; Jablonický
28.8. 17.00 Rovinka – D. Lužná Piatka, Malárik, Ralbovský; Keller
28.8. 17.00 Kráľová p/S – Rača Polakovič Ľ., Parilák, Maretta; Ľupták
28.8. 17.00 Tomášov – Báhoň Straka, Tanglmayer, Olša D.; Hájek
Seniori Tipos III. Liga Bratislava S3BA 5. kolo
1.9. 10.30 (ŠTVRTOK) Rača – Tomášov Hudy, Tománek, Gaži; Ľupták
1.9. 17.00 (ŠTVRTOK) Báhoň – Inter Vašš, Polakovič Ľ., Laciňák; Keller
1.9. 17.00 (ŠTVRTOK) FC Malacky – Kráľová p/S Lauer, Gaži, Ralbovský; Páchnik
1.9. 17.00 (ŠTVRTOK) D. Lužná – D. N. Ves Bohun, Ruc, Olša D.; Príkopa
1.9. 17.00 (ŠTVRTOK) PŠC Pezinok – Rovinka Parilák, Martiš, Dujava; Darlea
1.9. 17.00 (ŠTVRTOK) Bernolákovo – Rohožník Martiška, Piatka, Maretta; Hájek
1.9. 17.00 (ŠTVRTOK) Vajnory – Most p/B Malárik, Tanglmayer, Hajnala; Lazar
1.9. 17.00 (ŠTVRTOK) Ivanka p/D – Lozorno Pavlíková, Martinkovič, Straka; Jablonický
Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 4. kolo
27.8. 17.00 Vrakuňa – Domino Henček, Samko, Hrazdira; Slezák
28.8. 10.30 FC Petržalka akadémia – Borinka Brody, Matejová, Lalo; Somoláni
28.8. 17.00 Jablonové – Kalinkovo Fischer, Srna, Krčová; Banič
28.8. 17.00 V. Leváre – Limbach Štofik, Franek, Szakáll; Marczell
28.8. 17.00 Jakubov – Viničné Strapek, Valko, Hádek; Darlea
28.8. 17.00 Čunovo – Šenkvice Kočický, Gosiorovský, Kica; Pavlík R.
28.8. 17.00 Závod – Rusovce Čižmár, Pati Nagy, Sabela; Mydlárik
28.8. 17.00 S. Grob – Lamač Abrman, Kachnič, Triskal; Šuniar
Seniori Tipos IV. Liga Bratislava S4BA – 5. kolo
1.9. 17.00 (ŠTVRTOK) Borinka – Jablonové Valko, Strapek, Vasilenko; Slezák
1.9. 17.00 (ŠTVRTOK) Lamač – FC Petržalka akadémia Franek, Čižmár, Szakáll; Chladek
1.9. 17.00 (ŠTVRTOK) Rusovce – S. Grob Hádek, Abrman, Kocurek; Farkaš
1.9. 17.00 (ŠTVRTOK) Šenkvice – Závod Matejová, Henček, Štofik; Truchlý
1.9. 17.00 (ŠTVRTOK) Domino – Čunovo Sabela, Fischer, Triskal; Marczell
1.9. 17.00 (ŠTVRTOK) Viničné – Vrakuňa Kica, Kočický, Lalo; Banič
1.9. 17.00 (ŠTVRTOK) Limbach – Jakubov Srna, Gosiorovský, Kalmár; Šuniar
1.9. 17.00 (ŠTVRTOK) Kalinkovo – V. Leváre Choreň, Brody, Kachnič; Pinček
St. Dorast III. Liga SD3R – 4. kolo
27.8. 10.30 Iskra Petržalka – MŠK Senec Parilák, Lauer, Čižmár
27.8. 14.30 Rohožník – D. N. Ves Tanglmayer, Brody, Abrman
28.8. 9.30 Ružinov – Dubová Henček, Choreň, Kocurek
28.8. 10.30 Rača – Inter „B“ Martiška, Gaži, Krčová
28.8. 10.30 D. Lužná – Šenkvice Kachnič, Hádek, Strapek
28.8. 13.30 PŠC Pezinok – Kráľová p/S Vašš, Hudy, Samko
28.8. 14.00 Šamorín Hamuliakovo – NMŠK 1922 Lalo, Matejová, Brody (HP Hamuliakovo)
St. Dorast III. Liga SD3R – 5. kolo
31.8. 17.00 (STREDA) Dubová – Iskra Petržalka Ježík, Olša D., Lalo
31.8. 17.00 (STREDA) NMŠK 1922 – Ružinov Kočický, Bohun, Martiš
31.8. 17.00 (STREDA) Šenkvice – Jablonové Strapek, Valko, Hádek
31.8. 17.00 (STREDA) D. N. Ves – D. Lužná Maretta, Parilák, Čižmár
31.8. 17.00 (STREDA) Inter „B“ – Rohožník Gaži, Martiška, Pati Nagy (HP ŠCP)
31.8. 17.00 (STREDA) Kráľová p/S – Rača Hajnala, Kalmár, Sabela
31.8. 17.00 (STREDA) MŠK Senec – PŠC Pezinok Ruc, Malárik, Kocurek (HP Igram)
Ml. Dorast III. Liga MD3R – 2. kolo
27.8. 9.30 PŠC Pezinok – Domino Hádek, Piatka
27.8. 14.30 Zohor – Lamač Opálek, Húska, Farkaš za ObFZ-v
27.8. 17.00 P. Úľany – D. N. Ves Valko, Hádek
28.8. 10.00 NMŠK 1922 – Rača Kica, Franek
28.8. 10.30 Iskra Petržalka – Sv. Jur Ralbovský, Maretta
28.8. 11.30 Ružinov – MŠK Senec Kocurek, Choreň
28.8. 14.30 Tomášov – Šamorín Hamuliakovo Olša D., Tanglmayer
Ml. Dorast III. Liga MD3R – 1. kolo – dohrávka
24.8. 17.00 (STREDA) Šamorín Hamuliakovo – NMŠK 1922 Strapek
Ml. Dorast III. Liga MD3R – 3. kolo
1.9. 10.00 (ŠTVRTOK) D. N. Ves – Zohor Gosiorovský, Abrman
1.9. 10.30 (ŠTVRTOK) Sv. Jur – NMŠK 1922 Ježík, Olša D.
1.9. 13.00 (ŠTVRTOK) Rača – Tomášov Tománek, Hudy
1.9. 13.00 (ŠTVRTOK) MŠK Senec – PŠC Pezinok Dubravec, Lacena za ObFZ-m (HP Igram)
1.9. 14.30 (ŠTVRTOK) Domino „B“ – P. Úľany Fischer, Triskal
1.9. 15.00 (ŠTVRTOK) Šamorín Hamuliakovo – Ružinov Bočák Jo., Höger za ObFZ-m (HP Hamuliakovo)
Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 4. kolo
27.8. 9.00-11.00 Rača – Iskra Petržalka Hádek, Strapek
27.8. 9.00-11.00 Sv. Jur – NMŠK 1922 Olša D., Lalo
27.8. 9.00-11.00 Domino – Šenkvice Abrman, Kica
27.8. 9.30-11.30 Ružinov – Žolík Malacky Franek, Pati Nagy
27.8. 10.00-12.00 FKP Bratislava – MŠK Senec Martiška, Sabela
28.8. 9.00-11.00 D. N. Ves – Vrakuňa Abrman, Gosiorovský
28.8. 9.30-11.30 PŠC Pezinok – Bernolákovo Vasilenko, Hrazdira
Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 5. kolo
31.8. 17.00-15.30 (STREDA) Žolík Malacky – FKP Bratislava Tománek, Hudy
31.8. 17.00-15.30 (STREDA) Vrakuňa – Domino Kica, Triskal
31.8. 17.00-15.30 (STREDA) D. Lužná – D. N. Ves Franek, Choreň
31.8. 17.00-15.30 (STREDA) Iskra Petržalka – Sv. Jur Gosiorovský, Abrman
31.8. 17.00-15.30 (STREDA) Bernolákovo – Rača Vasilenko, Marczell za ObFZ-m
31.8. 17.00-15.30 (STREDA) MŠK Senec – PŠC Pezinok Štofik, Krčová (HP Reca)
1.9. 9.00-11.00 (ŠTVRTOK) Šenkvice – Ružinov Valko, Lalo
Prípravka U-11 PRMA – 1. kolo
27.8. 14.00 Sološnica – Lozorno Škrinár
27.8. 11.30 V. Leváre – Závod Lukeš
27.8. 11.00 Borinka – Studienka Randa
27.8. 9.30 Stupava – Zohor Randa (HP Borinka)
28.8. 10.00 Rohožník – Jakubov Škrinár
28.8. 9.30 Láb – Vysoká (R)
Prípravka U-11 PRPK – 1.kolo
27.8. 9.00 Cajla – Vištuk (R)
27.8. 11.00 Viničné – Budmerice (R)
28.8. 10.00 S. Grob – Šenkvice Húska
28.8. 10.00 Modra – Častá Klúčik
28.8. 10.30 Limbach – Báhoň (R)
28.8. 14.30 Jablonec – Sv. Jur (R)
28.8. 14.30 Grinava – PŠC Pezinok (R)
Prípravka U-11 PRSC – 1.kolo
27.8. 9.30 Rovinka – Miloslavov (R)
27.8. 9.30 Š. Hamuliakovo – Bernolákovo Marczell
28.8. 10.00 Čataj – Kráľová p/S (R)
28.8. 10.00 Ivanka p/D „B“ – Tomašov (R)
28.8. 10.30 Malinovo – Most p/B (R)
28.8. 13.30 MŠK Senec „B“ – Miloslavov „B“ (R)
28.8. 14.30 Danubia – Ch. Grob Šusták st.
Prípravka PRSC – 15. kolo
1.9. 9.00 (ŠTVRTOK) Tomášov – Danubia H. Šúr Ľupták
1.9. 13.00 (ŠTVRTOK) Šamorín Hamuliakovo – Kráľová p/S Šusták ml.
Obsadenie R a D 27. - 28. 8. 2016 ObFZ Bratislava – vidiek
Seniori - S5V - 2. kolo
27. 8. 11.00 Záh. Ves – CFK Cajla Huska, Opálek, Farkaš; Hílka
27. 8. 17.00 Zohor – Plav. Mikuláš Farkaš, Opálek, Huska; D
28. 8. 17.00 Modra – Vištuk Obl.m., Obl.m., Obl.m.; D - Obl.m.
28. 8. 17.00 Sv. Jur B – Dubová R, Polakovič A., Klúčik; Berkovič
28. 8. 17.00 Grinava – Plav. Štvrtok Dávid D., Kožuch, Dávid M.; D
28. 8. 17.00 Gajary – Budmerice R, Bulík, Lomňančík; Lukeš
28. 8. 17.00 Jablonec – Kostolište Farkaš, Opálek, AR2; D
MD3R – 2. kolo
27. 8. 14.30 Zohor – Lamač Opálek, Huska, Farkaš
Seniori - S6V - 1. kolo
27. 8. 17.00 M. Leváre – Studienka Škrinár, Rybecký, AR2; D
28. 8. 17.00 Pernek – Láb Patlevič, Mičura, AR2; D
28. 8. 17.00 Vinosady – Malacky B Rybecký, Škrinár, AR2; D
28. 8. 17.00 Doľany – Vysoká Húska, AR1, AR2; D
Starší dorast - SD4V - 4. kolo
27. 8. 14.15 Ivanka p/D. – Ekonóm Križko, Lacena, Koštrna
27. 8. 17.00 Borinka – Doľany Randa
27. 8. 17.00 Závod – Most Lomňančík
28. 8. 10.00 Bernolákovo – Láb Koštrna, Vasilenko, (AR2)
28. 8. 14.30 Zohor – Záh. Ves Mičura, Patlevič, AR2
28. 8. 14.30 V. Leváre – Rovinka R
28. 8. 14.30 N. Dedinka – CFK Cajla Harajbič, Kalmár, Knopp
Starší žiaci – SZV U-15 - 1. kolo
27. 8. 9.30 Žolík Malacky B – Dubová Rybecký
27. 8. 10.00 Lozorno – Studienka Škrinár
27. 8. 13.30 V. Leváre – Báhoň Lukeš
28. 8. 10.00 Budmerice – Láb Polakovič A.
28. 8. 11.30 Modra – Záh. Ves Klúčik
28. 8. 12.00 Rohožník – Častá Škrinar
Mladší žiaci - MZV – 1. kolo
27. 8. 10.00 Slov. Grob – Rohožník Minárik
27. 8. 11.30 FC Malacky – Modra Rybecký
27. 8. 12.00 Lozorno – Limbach Škrinár
28. 8. 15.00 Jablonové – Závod R
28. 8. 15.00 Viničné – CFK Cajla R
Prípravka U-11 PRMA - 1.kolo
27. 8. 14.00 Sološnica – Lozorno Škrinár
27. 8. 11.30 V. Leváre – Závod Lukeš
27. 8. 11.00 Borinka – Studienka Randa
27. 8. 9.30 Stupava – Zohor /ihr. Borinka/ Randa
28. 8. 10.00 Rohožník – Jakubov Škrinár
28. 8. 9.30 Láb – Vysoká R
Prípravka U11 - PRPK – 1. kolo
27. 8. 9.00 Cajla – Vištuk R
27. 8. 11.00 Viničné – Budmerice R
28. 8. 10.00 Slov. Grob – Šenkvice Huska
28. 8. 10.00 Modra – Častá Klúčik
28. 8. 10.30 Limbach – Báhoň R
28. 8. 14.30 Jablonec – Sv. Jur R
28. 8. 14.30 Grinava – PŠC Pezinok R
Prípravky U11 - PRSC - 1. kolo
27. 8. 9.30 Rovinka – Miloslavov R
27. 8. 9.30 Šam.-Hamuliakovo – Bernolákovo Marczell
28. 8. 10.00 Čataj – Kráľová R
28. 8. 10.00 Ivanka B – Tomašov R
28. 8. 10.30 Malinovo – Most R
28. 8. 13.30 MŠK Senec B – Miloslavov B R
28. 8. 14.30 Danubia – Chorv. Grob /ihrisko Hr. Šúr/