ŠPORTOVO-TECHNICKÁ KOMISIA:
Upozorňuje na registráciu nasledovných športových odborníkov: hlavný usporiadateľ, zdravotník, vedúci mužstva v ISSF pre FK v súťažiach S5A, S6A (s povinnosťou uvedenia v zápise o stretnutí) v termíne do 07. septembra 2017.
Postup ako funguje proces registrácie športových odborníkov nájdete na: http://www.futbalsfz.sk/issf-sportovi-odbornici . Od aktuálneho súťažného ročníku je možné na zápise o stretnutí doplniť len osoby, ktoré sú registrované v systéme ISSF. Všetky voľné textové políčka sú odteraz obmedzené iba na výber z registrovaných osôb.
Je nutné aby každý FK zaregistroval hlavného usporiadateľa, zdravotníka, vedúceho mužstva (odporúčame aj ďalšie osoby: tréner, ...). V prípade, že FK nebude mať zaregistrovaného hlavného usporiadateľa, nebude možné uzatvoriť zápis o stretnutí. (Zdravotník: pod pojmom licencia rozumejte prosím akékoľvek zdravotné vzdelanie, ak máte doktora, ten má svoju licenciu, resp. osobne číslo, ak máte nejakého zdravotníka, do Názov licencie uveďte “Diplom”, “Zdravotný kurz”, do čísla licencie uveďte samotné číslo, alebo mesiac a rok získania diplomu, ukončenia kurzu a podobne. Platnosť od je povinná, platnosť do NIE JE povinná.)
Upozorňuje na RS čl. 5:
- O štarte hráča v najbližšej vyššej vekovej kategórii rozhodujú len FK (FO) a príslušný tréner (SP čl. 46), ktoré sú povinné vyžiadať si písomný súhlas rodičov (zákonných zástupcov) a súhlas príslušného telovýchovného lekára pre hráča, ktorý nedovŕšil ešte 18. rok veku. FK (FO) je povinný pred prvým štartom hráča, resp. do 48 hod. po prvom štarte hráča v stretnutí vo vyššej vekovej kategórii predložiť predmetné doklady ŠTK, ktorá ich zaeviduje a zverejní ich platnosť s menom hráča na webovej stránke. Pri nepredložení predmetných dokladov sa bude považovať štart hráča za neoprávnený a stretnutie bude kontumované. Hráč, ktorý dovŕšil 18. rok veku, tieto doklady už nepotrebuje. Celú zodpovednosť za štarty hráčov vo vlastnej a vyššej vekovej kategórii nesie FK (FO).
Neschvaľuje žiadosť ŠK Nová Dedinka o zmenu termínu stretnutia S5A, 5. kolo ŠKO Miloslavov - ŠK Nová Dedinka podanú prostredníctvom ISSF dňa 11. 09. 2017. Žiadosť nie je v súlade s RS čl. 3.
Upozorňuje na zmenu termínu a hracej plochy:
S6A, 4. kolo FK Družstevník Blatné – SDM Domino „B“ hrá sa 24. 09. 2017 o 16:00 h., ihrisko Blatné,
S6A, 13. kolo SDM Domino „B“ - FK Družstevník Blatné hrá sa 28. 04. 2017 o 17:00 h., ihrisko Domino.
Schválené štarty hráčov vo vyššej vekovej kategórii - vo vekovej kategórii seniorov (SP čl. 46), ktorí predložili súhlas zákonného zástupcu a telovýchovného lekára:
MŠK Senec:
Patrik Várady – lekárska prehliadka platná do 26. 1. 2018
Filip Rybanský – lekárska prehliadka platná do 8. 5. 2018
Matej Badinský – lekárska prehliadka platná do 3. 5. 2018
Dominik Špalek – lekárska prehliadka platná do 18. 5. 2018
Patrik Šušla – lekárska prehliadka platná do 8. 5. 2018
NMŠK Bratislava:
Pavol Kriš - lekárska prehliadka platná do 17. 07. 2018.
KOMISIA MLÁDEŽE:
Schvaľuje dohodu:
SZM 6.kolo PFA ŠTK Šamorín – ŠK Nová Dedinka dňa 17.09.2017 o 10,00 hod. ihr. X-Bionic Sphere (PFA ŠTK Šamorín uhradí poplatok (30,-€).
MZM A 6.kolo FK Slovan Ivanka pri Dunaji – ŠK Tomášov dňa 20.09.2017 o 17,00 hod. ihr. Ivanka pri Dunaji (FK Slovan Ivanka pri Dunaji uhradí poplatok (30,-€).
MZM A 7.kolo PFA ŠTK Šamorín - OŠK Chorvátsky Grob dňa 24.09.2017 o 10,00 hod. ihr. ŠTK Šamorín (PFA ŠTK Šamorín uhradí poplatok (20,-€).
MZM A 11.kolo OŠK Chorvátsky Grob – TJ Malinovo dňa 04.10.2017 o 17,00 hod. ihr. Chorvátsky Grob.
Oznamuje:
Žiada o vyjadrenie k neskorému začiatku stretnutia MZM B 5.kolo MŠK Senec „B“ – FK Lamač do 16.09.2017.
Žiada FK Scorpions Bratislava o nahlásenie termínu dohrávok 2., 3. a 4. kola MZM A do 21.09.2017. Po tomto termíne nariadi nové termíny KM.
Hráči nehrajúci na RP (SP čl. 43/3):
5.kolo SZM
Luca Gemainer – FC Petržalka „C“ – RP vo vyžiadaní
5.kolo MZM B
Ján Nipča – FK Lamač – RP vo vyžiadaní
Lukáš Mačutek – TJ Blatné – RP vo vyžiadaní
KOMISIA ROZHODCOV:
Oznamy:
KRaD upozorňuje delegované osoby:
- na dodržiavanie pokynov ohľadom štartov hráčov bez registračných preukazov, ktoré im boli prezentované na letnom seminári.
- na dodržiavanie pokynov ohľadom vypĺňania športových odborníkov, ktoré im boli prezentované na letnom seminári. Osoby, ktoré nie sú nahraté v systéme je potrebné uvádzať do záznamu R. Nie je možné, aby DS/PR uviedol lekára a v ZoS ani zmienka.
- príchod delegovaných osôb na súťažné stretnutia seniorov (S5A, S6A) je minimálne 45 minút pred UHČ v primeranom spoločenskom oblečení.
Nedostatky v zápisoch o stretnutí:
KUZMOVÁ B.
Neuvedený dôvod zmeny nominácie družstva H po stretnutí, nedostatočný popis štartu hráča bez RP, skutočnosti uvedené v poznámke patria do záznamu rozhodcu (S6A Hamuliakovo- Ekonóm)
ABRMAN M.
Uvedená nesprávna informácia o hráčovi, ktorý vraj v deň stretnutia nedovŕšil 18 rokov. Uvedený hráč mal v čase stretnutia 18 rokov a 125 dní.
LEHUTA R.
Zmenu kapitána pri striedaní pôvodného kapitána je potrebné označiť aj v riadnom zápise o stretnutí, nielen v zázname rozhodcu ( pri nahadzovaní striedania kapitána je v danej rubrike možnosť “nový kapitán”) SZM, Rusovce - Ružinov
GAJDOŠÍK P.
Štart hráča bez RP na iný dôveryhodný doklad totožnosti musí byť podľa čl. 43 SP, t. j. hráč musí byť konfrontovaný za účasti kapitánov aj vedúcich oboch družstiev. Oneskorený začiatok stretnutie nestačí popísať a odôvodniť iba v zázname rozhodcu, je potrebné aj v riadnom ZoS zmeniť začiatok stretnutia na skutočný čas začiatku. MZM, Senec ( B) -Lamač
STOLÁRIK S.
Fakt, že chýbajú športoví odborníci ( v tomto prípadne je dôležitý lekár a vedúci družstva) je nutné uviesť v zázname rozhodcu spolu s: menom a dátumom narodenia príslušného lekára/vedúceho a nie do poznámky. MZM, FTVŠ - Ivanka pri Dunaji
MALOVEC Roderik
Pokiaľ nie je možné uviesť športového odborníka do ZoS (v tomto prípade je nutné uviesť vedúceho družstva), je nutné uviesť jeho meno spolu s dátumom narodenia do záznamu rozhodcu. Vedúci družstva je povinný byť prítomný na stretnutí, takisto aj uvedený v ZoS. MZM, Šamorín (B) - NMŠK (B)
MALOVEC Roderik
chýba meno a dátum nar. vedúceho D (pma1, Šamorín - Senec)
GAJDOŠÍK P.
nedostatočný popis pri kontrole hráča v ISSF (pmc2, Bernolákovo -Rohožník)
UFNÁR D.
konfrontácia je u mládeže povinná, chýba meno a dátum nar. vedúceho H (pma3, Domino - Scorpions)
UFNÁR D.
chýba meno a dátum nar. vedúceho D a H (pma3, Petržalka - Vrakuňa)
ABRMAN M.
chýba meno a dátum nar. vedúceho H (MD3R Domino - Rača)
Zmeny v obsadení R a DS-PR OBFZ Bratislava-mesto 14.-20.9. 2017 č. 6
Súťaže riadené ObFZ BA-M
Seniori V. liga S5A – 5. kolo – dohrávka
14.9. 17.30 (STVRTOK) Miloslavov – N. Dedinka Lacena (R) za Križka, Straka M., Gajdošík; Minarovič
Seniori V. liga S5A – 6. kolo
16.9. 16.00 Vajnory „B“ – Krasňany Chalka, Villalba, Uram (AR1) za Samka; Koprla za (D)
17.9. 16.00 Jarovce – Ch. Grob Štofik (R) za BFZ, Laciňák (AR1) BFZ za Gajdošíka, Šusták; Čižmár za (D)
17.9. 16.00 Igram – MŠK Senec Polakovič Ľ. (R) BFZ za Křivana, Bočák, Knopp; Schmidt (D) za BFZ
17.9. 16.00 Malinovo – FK Dúbravka Kočický (R) za BFZ, Vanek, Žilavý L.; Darlea (D) za BFZ
17.9. 16.00 Danubia H. Šúr – NMŠK 1922 Parilák (R) za BFZ, Križko, Uram; Brody (D) za BFZ
Seniori VI. Liga S6A – 3. kolo
17.9. 14.00 FK Mariathal – Hamuliakovo Abrman, Malovec Ri., Křivan za (AR2); (D)
St. žiaci SZM - 6. kolo
17.9. 10.00 PFA ŠTK Šamorín „B“ – N. Dedinka Bočák Jo. (Zmena dňa)
St. žiaci SZM - 17. kolo
20.9. 16.00 (STREDA) N. Dedinka – Rusovce Bogdáň, (AR1) za Šustáka
20.9. 16.00 (STREDA) PFA ŠTK Šamorín „B“ – FC Petržalka „C“ Šusták (R) za Chalku, Šafárik
20.9. 16.00 (STREDA) Ružinov – Lamač Ertel (R) za Kravárika, Malovec Ri.
Ml. žiaci MZM A – 6. kolo
16.9. 11.00 Ch. Grob – FK Dúbravka „B“ Stolárik (R) za Šustáka
20.9. 17.00 (STREDA) Ivanka p/D – Tomášov Dobrovič (R) za Marczella (Zmena dňa)
Ml. žiaci MZM B – 6. kolo
17.9. 9.30 Sv. Jur „D“ – Rovinka Križko (R) za Žilavého L.
Súťaže riadené BFZ
Ml. dorast MD3R – U17 – Skupina „B“– 6. kolo
17.9. 13.30 MŠK Senec – Vrakuňa Bočák Jo., Knopp, (AR2) za Křivana (HP Igram)
Prípravka PMA1 – 3. kolo
17.9. 13.00 NMŠK 1922 – FC ŠTK Šamorín Sopata (R) za Gajdošíka
Prípravka PMA1 – 4. kolo - predohrávka
17.9. 10.00 D. Lužná – Rača (R) za Bočáka Jo.
Prípravka PMB1 – 3. kolo
17.9. 12.00 NMŠK 1922 – FC ŠTK Šamorín Sopata (R) za Gajdošíka
Prípravka PMC1 – 3. kolo
17.9. 11.00 NMŠK 1922 – FC ŠTK Šamorín Sopata (R) za Gajdošíka
Prípravka PMA2 – 3. kolo
16.9. 9.00 Vajnory – Iskra Petržalka Malovec Ri. (R) za Kurinu
Prípravka PMB2 – 3. kolo
16.9. 10.30 Vajnory „B“ – Iskra Petržalka Malovec Ri. (R) za Urama
Prípravka PMC2 – 3. kolo
16.9. 9.00 N. Dedinka – Bernolákovo Randa (R) za Križka
16.9. 16.15 Scorpions – Báhoň Štepanovský (R) za Kurinu
Prípravka PMA3 – 1. kolo – dohrávka
19.9. 17.30 (UTOROK) Lamač – FC ŠTK Šamorín „B“ Abrman za (R)
Prípravka PMA3 – 3. kolo
16.9. 10.00 FK Mariathal – Domino „C“ Šusták za (R)
16.9. 15.00 Scorpions – Čunovo Štepanovský (R) za Kurinu
17.9. 10.00 Jarovce – FC ŠTK Šamorín „B“ Lehuta za (R)
17.9. 10.00 Rusovce – FC Petržalka „B“ Kravárik za (R)
Súťaže riadené ObFZ BA-V
Dorast SD4V – 1. kolo - dohrávka
15.9. 14.00 (PIATOK) N. Dedinka – CFK Pezinok Kuzmová (R) za Gajdošíka, Kravárik, Vanek
Dorast SD4V – 4. kolo
16.9. 14.00 N. Dedinka – Láb Knopp, Križko (Zmena času)
Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – mesto 18.–28.9. 2017 č. 7
Súťaže riadené ObFZ BA-M
Seniori V. liga S5A – 7. kolo
22.9. 18.30 (PIATOK) MŠK Senec – Malinovo Chalka, Sopata, Koštrna; Blecha
23.9. 10.30 Krasňany – Igram Ertel, Kuzmová, Kakaščík; Šuniar
23.9. 10.30 Iskra Petržalka – Jarovce Koštrna, Straka M., Rataj; Lehuta
24.9. 16.00 D. N. Ves „B” – N. Dedinka Kakaščík, Abrman, Rataj; (D)
24.9. 16.00 NMŠK 1922 – Miloslavov Ťažký, Uram, Koštrna; Vnuk
24.9. 16.00 FK Dúbravka – Danubia H. Šúr Křivan, Šusták, Villalba; (D)
24.9. 16.00 Ch. Grob – Vajnory „B ” Vanek, Ertel, Knopp; (D)
Seniori VI. Liga S6A – 4. kolo
23.9. 16.00 FK The Dragons – Ekonóm Orlíková, Villalba, Křivan; Vnuk
24.9. 16.00 Tomášov „B” – Hamuliakovo Straka M., Orlíková, Bogdáň; Minarovič
24.9. 16.00 Z. Bystrica – FK Mariathal Kuzmová, Dobrovič, Štepanovský; Žilavý VL
24.9. 16.00 Blatné – Domino „B” Križko, Sopata, Žilavý L.; Lehuta
24.9. 16.00 Kaplna – Čataj Dubravec, Chalka, Šafárik; Koprla
St. žiaci SZM – 3. kolo – dohrávka
19.9. 17.30 (UTOROK) Ivanka p/D – Jarovce Ertel
St. žiaci SZM - 17. kolo
20.9. 16.00 (STREDA) Kráľová p/S – Kalinkovo Marczell
20.9. 16.00 (STREDA) N. Dedinka – Rusovce Bogdáň
20.9. 16.00 (STREDA) Jarovce – FK Dúbravka Abrman, Uram
20.9. 16.00 (STREDA) PFA ŠTK Šamorín „B“ – FC Petržalka „C“ Šusták, Šafárik
20.9. 16.00 (STREDA) Most p/B – NMŠK 1922 „B“ Straka M., Štepanovský
20.9. 16.00 (STREDA) MŠK Senec „C“ – MŠK Senec „B“ Dubravec
20.9. 16.00 (STREDA) Ružinov – Lamač Ertel, Malovec Ri.
20.9. 16.00 (STREDA) Z. Bystrica – Malinovo Vanek, Ufnár
St. žiaci SZM - 7. Kolo
23.9. 9.30 Rusovce – Malinovo Křivan
23.9. 11.00 Kráľová p/S – MŠK Senec „C” Marczell
23.9. 12.00 Kalinkovo – Z. Bystrica Sopata
23.9. 14.15 Ivanka p/D – Ružinov Marczell
23.9. 15.00 FC Petržalka „C” – MŠK Senec „B” Straka M.
24.9. 9.00 FK Dúbravka – Lamač Abrman
24.9. 10.00 N. Dedinka – Most p/B Dobrovič
24.9. 13.30 Jarovce – PFA ŠTK Šamorín „B“ Koštrna
St. žiaci SZM - 16. Kolo
27.9. 16.00 (STREDA) Malinovo – Ružinov Marczell
27.9. 16.00 (STREDA) Lamač – MŠK Senec „C” Vanek
27.9. 16.00 (STREDA) MŠK Senec „B” – Most p/B Bogdáň
27.9. 16.00 (STREDA) NMŠK 1922 „B” – PFA ŠTK Šamorín „B” Křivan
27.9. 16.00 (STREDA) FC Petržalka „C” – Jarovce Uram
27.9. 16.00 (STREDA) FK Dúbravka – N. Dedinka Abrman
27.9. 16.00 (STREDA) Rusovce – Kráľová p/S Kuzmová
27.9. 16.00 (STREDA) Kalinkovo – Ivanka p/D Šusták
Ml. žiaci MZM A – 2. kolo – dohrávka
19.9. 17.00 (UTOROK) Rusovce – FK Dúbravka „B“ Rataj
Ml. žiaci MZM A – 3. kolo – dohrávka
20.9. 17.30 (STREDA) FA Lafranconi – Malinovo Stolárik
Ml. žiaci MZM A – 6. kolo – dohrávka
18.9. 15.30 (PONDELOK) Ružinov – Scorpions Vanek
20.9. 17.00 (STREDA) Ivanka p/D – Tomášov Dobrovič
Ml. žiaci MZM A -–7. kolo
23.9. 11.00 FK Dúbravka „B” – Scorpions Vanek
24.9. 9.30 FA Lafranconi – Vajnory „B” Malovec Ri.
24.9. 10.00 Kráľová p/S – Ivanka p/D Marczell
24.9. 13.30 Tomášov – NMŠK 1922 „B” Orlíková
24.9. 14.30 Malinovo – Rusovce Malovec Ri.
24.9. 10.00 PFA ŠTK Šamorín „B” – Ch. Grob Stolárik
Ml. žiaci MZM A – 8. kolo – predohrávka
27.9. 17.00 (STREDA) Ružinov – FK Dúbravka „B” Ertel
Ml. žiaci MZM B – 2. kolo – dohrávka
21.9. 17.00 (ŠTVRTOK) FK Dúbravka – Jarovce Abrman
Ml. žiaci MZM B – 3. kolo – dohrávka
21.9. 17.30 (ŠTVRTOK) Čunovo – Lamač Kuzmová
Ml. žiaci MZM B – 7. kolo
23.9. 12.00 MŠK Senec „B” – Jarovce Žilavý L.
24.9. 9.00 Vajnory – Lamač Žilavý L.
24.9. 9.30 Rovinka – Domino „B” Straka M.
24.9. 10.00 Z. Bystrica – FK Dúbravka Ťažký
24.9. 10.30 Blatné – Sv. Jur „ D“ Dubravec
24.9. 13.00 Miloslavov – FC Petržalka „D” Marczell
Súťaže riadené BFZ
Prípravka PMA1 – 1. kolo – dohrávka
19.9. 16.00 (UTOROK) CFK Pezinok – FKP Dúbravka (R) za ObFZ-v
Prípravka PMA1 – 4. kolo
23.9. 8.45 Ivanka p/D – MŠK Senec (R)
23.9. 9.00 PŠC Pezinok – FKP Dúbravka (R) za ObFZ-v
23.9. 9.00 D. N. Ves – CFK Pezinok (R)
23.9. 9.00 FA Lafranconi – NMŠK 1922 Šafárik
23.9. 10.00 Rovinka – FC Malacky (R)
24.9. 9.00 FC ŠTK Šamorín – Vrakuňa Šusták
Prípravka PMA1 – 12. kolo
26.9. 16.00 (UTOROK) CFK Pezinok – FC Malacky (R) za ObFZ-v
26.9. 18.00 (UTOROK) PŠC Pezinok – FC ŠTK Šamorín (R) za ObFZ-v
26.9. 18.00 (UTOROK) FA Lafranconi – D. N. Ves Abrman
26.9. 18.00 (UTOROK) Ivanka p/D – Rovinka (R)
26.9. 18.00 (UTOROK) MŠK Senec – D. Lužná Bogdáň
26.9. 18.00 (UTOROK) NMŠK 1922 – FKP Dúbravka Stolárik
26.9. 18.00 (UTOROK) Vrakuňa – Rača Straka M.
Prípravka PMB1 – 1. kolo – dohrávka
19.9. 17.15 (UTOROK) CFK Pezinok – FKP Dúbravka (R) za ObFZ-v
Prípravka PMB1 – 4. kolo
23.9. 10.15 D. Lužná – Rača Šusták
23.9. 9.45 Ivanka p/D – MŠK Senec (R)
23.9. 10.00 PŠC Pezinok – FKP Dúbravka (R) za ObFZ-v
23.9. 10.15 D. N. Ves – CFK Pezinok (R)
23.9. 10.15 FA Lafranconi – NMŠK 1922 (R)
23.9. 11.30 Rovinka – FC Malacky Malovec Ri.
24.9. 10.00 FC ŠTK Šamorín – Vrakuňa Šusták
Prípravka PMB1 – 12. kolo
26.9. 17.15 (UTOROK) CFK Pezinok – FC Malacky (R) za ObFZ-v
26.9. 17.00 (UTOROK) PŠC Pezinok – FC ŠTK Šamorín (R) za ObFZ-v
26.9. 17.00 (UTOROK) FA Lafranconi – D. N. Ves Abrman
26.9. 17.00 (UTOROK) Ivanka p/D – Rovinka (R)
26.9. 17.00 (UTOROK) MŠK Senec – D. Lužná Bogdáň
26.9. 17.00 (UTOROK) NMŠK 1922 – FKP Dúbravka Stolárik
26.9. 17.00 (UTOROK) Vrakuňa – Rača Straka M.
Prípravka PMC1 – 1. kolo – dohrávka
19.9. 17.15 (UTOROK) CFK Pezinok – FKP Dúbravka (R) za ObFZ-v
Prípravka PMC1 – 4. kolo
23.9. 11.30 D. Lužná – Rača Šusták
23.9. 10.45 Ivanka p/D – MŠK Senec (R)
23.9. 11.00 PŠC Pezinok – FKP Dúbravka (R) za ObFZ-v
23.9. 11.30 D. N. Ves – CFK Pezinok (R)
23.9. 11.30 FA Lafranconi – NMŠK 1922 (R)
23.9. 13.00 Rovinka – FC Malacky Malovec Ri.
24.9. 11.00 FC ŠTK Šamorín – Vrakuňa Šusták
Prípravka PMC1 – 12. kolo
26.9. 17.15 (UTOROK) CFK Pezinok – FC Malacky (R) za ObFZ-v
26.9. 16.00 (UTOROK) PŠC Pezinok – FC ŠTK Šamorín (R) za ObFZ-v
26.9. 16.00 (UTOROK) FA Lafranconi – D. N. Ves Abrman
26.9. 16.00 (UTOROK) Ivanka p/D – Rovinka (R)
26.9. 16.00 (UTOROK) MŠK Senec – D. Lužná Bogdáň
26.9. 16.00 (UTOROK) NMŠK 1922 – FKP Dúbravka Stolárik
26.9. 16.00 (UTOROK) Vrakuňa – Rača Straka M.
Prípravka PMA2 – 3. kolo – dohrávka
18.9. 17.00 (PONDELOK) Domino „B“ – Z. Bystrica Uram
Prípravka PMA2 – 4. kolo
21.9. 16.00 (ŠTVRTOK) Inter – Domino „B“ Stolárik
23.9. 9.00 Vajnory – Miloslavov (R)
23.9. 9.00 Z. Bystrica – NMŠK 1922 „B” Ťažký
23.9. 9.00 Iskra Petržalka – FK Dúbravka Rataj
Prípravka PMB2 – 3. kolo – dohrávka
18.9. 16.00 (PONDELOK) Domino „B“ - Z. Bystrica Malovec Ri.
Prípravka PMB2 – 4. kolo
21.9. 17.00 (ŠTVRTOK) Inter „B“ – Domino „B“ Stolárik
23.9. 10.30 Vajnory „B” – Miloslavov (R)
23.9. 10.15 Z. Bystrica – NMŠK 1922 „B“ Ťažký
23.9. 9.00 Iskra Petržalka – FK Dúbravka Straka M.
Prípravka PMC2 – 1. kolo – dohrávka
28.9. 17.30 (ŠTVRTOK) 17.30 Inter „B” – Závod Sopata
Prípravka PMC2 – 4. kolo
21.9. 17.30 (ŠTVRTOK) Inter „B“ – Stupava Straka M.
23.9. 10.15 Kalinkovo – N. Dedinka Sopata
23.9. 14.30 Báhoň – Rohožník (R)
24.9. 11.00 Závod – Bernolákovo (R)
24.9. 11.00 Malinovo – Scorpions (R)
Prípravka PMC2 – 11. kolo
26.9. 18.00 (UTOROK) Rohožník – Závod (R) za ObFZ-v
26.9. 18.00 (UTOROK) N. Dedinka – Scorpions Valko
26.9. 18.00 (UTOROK) Bernolákovo – Stupava Dobrovič
26.9. 18.00 (UTOROK) Malinovo – Inter „B” (R)
Prípravka PMA3 – 1. kolo – dohrávka
19.9. 17.30 (UTOROK) Lamač – FC ŠTK Šamorín „B“ Stolárik
Prípravka PMA3 – 4. kolo
23.9. 9.00 FC ŠTK Šamorín „B” – Domino „C” Šusták
23.9. 9.30 Lamač – Rusovce Stolárik
24.9. 8.30 FC Petržalka „B” – Scorpions Lehuta
24.9. 10.00 Jarovce – Vrakuňa Uram
24.9. 11.00 Čunovo – FK Mariathal Kuzmová
Prípravka PMA3 – 5. kolo – predohrávka
28.9. 17.30 (ŠTVRTOK) Vrakuňa - FC ŠTK Šamorín „B” Šusták
Súťaže riadené ObFZ BA-V
Dorast SD4V – 5. kolo
24.9. 10.00 Bernolákovo – Ekonóm Knopp, Ertel, Vanek
24.9. 11.30 Rovinka – Častá Bogdáň, Straka M.
24.9. 13.30 Kráľová p/S – N. Dedinka (R) za BFZ, (AR1) za BFZ
24.9. 13.30 V. Leváre – Budmerice (R) za BFZ, (AR1) za BFZ
DISCIPLINÁRNA KOMISIA:
Vylúčení po 2. ŽK. DS – nepodmienečné pozastavenie výkonu športu na 1 súťažné stretnutie, podľa čl. 9/2b2 DP a čl. 37/3 DP:
U. č. 19: Marek Rodný 1245453 (FK Družstevník Blatné, S6A), od 11.9.2017.
U. č. 20: Ladislav Benci 1159494 (FK Mariathal Bratislava, S6A), od 11.9.2017.
Vylúčený po ČK. Disciplinárna sankcia (DS) – nepodmienečné pozastavenie výkonu športu, podľa čl. 9/2b2 DP:
U. č. 21: Marek Weber 1142525 ( FK ŠK Danubia Hrubý Šúr, S5A), vylúčený za HNS voči delegovanej osobe na HP. DS – pozastavenie výkonu športu na 2 mesiace, podľa čl. 49/1c,2b DP, od 11.9.2017.
Disciplinárne sankcie za ďalšie priestupky:
U. č. 22: Tomáš Raschmann 1182514 (ŠK Nová Dedinka, S5A). Žiadosť o zmenu zvyšku trestu – disciplinárnej sankcie. DK rozhodla upustiť zvyšok disciplinárnej sankcie – 3 dni od 15.9.2017, podľa DP čl. 38. Poplatok za prerokovanie (10.-€).
U. č. 23: Berie na vedomie odstúpenie klubu ŠK Krasňany za neplnenie povinnosti US a žiada ŠTK o doplnenie konkrétnych porušení US v stretnutí ŠK Krasňany – MŠK Iskra Petržalka v termíne do 20.9.2017.
Odvolanie proti rozhodnutiu komisie (okrem rozhodnutí podľa čl. 37/3, 5 alebo 8 DP) sa podáva na Disciplinárnu komisiu OBFZ BA-mesto, v lehote do 7 dní odo dňa oznámenia rozhodnutia disciplinárnej komisie (čl. 84 ods. 1 DP).