Copa América 2024

Copa América 2024 sa koná od 21. júna do 15. júla v USA, šampionátu sa zúčastní 16 tímov.

Mužstvá sú rozdelené do štyroch štvorčlenných skupín, z ktorých prví dvaja postupujú do štvrťfinále.

Obhajcom titulu je Argentína, ktorá vo finále v roku 2021 zdolala Brazíliu najtesnejším rozdielom 1:0.

Reakcie po zápase Brazília - Kostarika na Copa América 2024.
dnes 07:231
Šok pre Brazíliu na úvod turnaja. Pokračuje v katastrofálnych výsledkochV druhom zápase uspela Kolumbia aj vďaka Jamesovi Rodriguezovi.
dnes 07:231
Matúš Korbáš, Andrej Straka, Ivan Hryzák a Ivan Gajdoš sa tešia po góle počas zápasu na MS v hokejbale.
dnes 00:00
Hokejbalisti finišujú zápasy v základných skupinách. Športový program na dnes (25. jún)Pozrite si prehľad športových udalostí v utorok, 25. júna. Aký je program dňa?
dnes 00:00
Christian Pulišič.
po 09:39
Pulišič odštartoval turnaj rýchlym gólom, USA si vedenie udržaliV druhom zápase si Uruguaj poradil s Panamou.
po 09:39
Slovenskí reprezentanti na MS v hokejbale 2024.
po 00:001
Slováci aj Slovenky čelia na MS Kanade. Športový program na dnes (24. jún)Pozrite si prehľad športových udalostí v pondelok, 24. júna. Aký je program dňa?
po 00:001
Edson Alvarez po zranení.
ne 13:14
Veľká rana pre Mexiko. Hneď v prvom zápase na Copa America sa zranil kapitán tímuDvadsaťšesťročný stredopoliar West Hamu United sa zranil už v 27. minúte zápasu.
ne 13:14
Futbalisti Venezuely oslavujú gól.
ne 07:26
Venezuela zlomila oslabeného súpera v druhom polčase, víťazný vstup zaknihovalo aj MexikoV tíme Ekvádoru videl už v 22. minúte zápasu červenú kartu Enner Valencia.
ne 07:26
Max Verstappen.
ne 00:00
Piloti F1 idú preteky na Veľkej cene Španielska. Športový program na dnes (23. jún)Pozrite si prehľad športových udalostí v nedeľu, 23. júna. Aký je program dňa?
ne 00:00
Peru.
so 07:44
Ponúkli bezgólový futbal. Peru ani Čile sa nepriblížili k ArgentíneČile sa najbližšie stretne v utorok v New Jersey s lídrom skupiny Argentínou.
so 07:44
Lionel Messi.
pi 07:56
Messi utvoril ďalší rekord, na Copa America prekonal zápis čilského brankáraSergio Livingstone držal rekord od roku 1953.