Slovensko zverejnilo nominácu na MS v cyklokrose, dvaja však ponuku odmietliV Holandsku sa predstaví 7 slovenských juniorov.
01.02.20231
Martin Haring.
19.08.2022
Majstrom Európy v horskej cyklistike je Pidcock, zo Slovákov dokončil len HaringJakub Kurty preteky nedokončil.
19.08.2022
Slovenský pohár v cyklokrose 2021.
Miroslav Kováčik15.11.2021
Belgičania nepustili Haringa na pódium, ten doplatil aj na pádNajlepšou Slovenkou bola Janka Keseg Števková.
Peter Sagan na Okolo Slovenska 2021. Celková klasifikácia, výsledky a dresy.
17.09.2021
Konečné poradie, výsledky, dresy - Peter Sagan na Okolo Slovenska 2021Pozrite si konečné poradie na Okolo Slovenska 2021, Peter Sagan získal žltý aj zelený dres. Ako dopadli ostatní Slováci?
17.09.2021
27.08.2021
Haring skončil na MS v tretej desiatke, majstrami sveta sú Blevins a FreiováPozrite si výsledky z MS v horskej cyklistike.
27.08.2021
Lukáš Kubiš.
06.07.2021
Dvaja Slováci boli v top 10. Okolo Bulharska sa Haringovi i Kubišovi dariloHaring bol druhý vo vrchárskej súťaži.
06.07.2021
Martin Haring v teréne - ilustračné
04.09.20203
Slováci ovládli preteky Okolo Srbska, Haring oslavuje celkové víťazstvoBellan získal dres pre najlepšieho vrchára.
04.09.20203
Juraj Sagan.
22.08.20202
Nadvláda pokračuje. Juraj Sagan získal štvrtý titul majstra SlovenskaSaganovci vyhrali posledných desať šampionátov.
22.08.20202
Janka Keseg Števková na MSR v horskej cyklistike 2020.
Jerguš Radačovský22.07.20202
Stále ničí konkurenciu. Slovenská cyklistka získala jubilejný dvadsiaty titulMedzi mužmi sa tešil suverénny Haring.
Giulio Ciccone v žltom drese pre lídra Tour po 6. etape Tour de France 2019.
12.07.2019
Vlani vyhral vrchársku súťaž Okolo Slovenska, teraz je lídrom TourVlani vyhral vrchársku súťaž Okolo Slovenska.