Po zisku titulu sa trápi. Stajňa Francúzovi verí, predĺžila mu zmluvuQuartararo získal titul v MotoGP s Yamahou v roku 2021 po tom, ako v tom roku prestúpil do továrenského tímu, keď nahradil Valentina Rossiho.
05.04.2024
Marco Bezzecchi vyhral Veľkú cenu Indie 2023.
24.09.2023
Premiérovú Veľkú cenu Indie vyhral Bezzecchi. Líder seriálu smolne vypadolVeľkú cenu Katalánska museli reštartovať.
24.09.2023
12.12.2022
Hviezda MotoGP sa zranila. Vlaňajší šampión utrpel zlomeninu rukyHavaroval počas motokrosového tréningu.
12.12.2022
Enea Bastianini.
18.09.2022
Quartararo havaroval a doplatil na to Marquez po návrate, zvíťazil BastianiniQuartararo však zostal na čele priebežného poradia.
18.09.2022
Francesco Bagnaia.
04.09.2022
Ani prepad na štarte ho nezastavil. Bagnaia ovládol štvrté preteky v radePriblížil sa priebežnému lídrovi šampionátu Fabiovi Quartararovi,
04.09.2022
21.08.2022
Bagnaia ťahá skvelú sériu, vyhral už tretí raz za sebouNa Red Bull Ringu zvíťazil spôsobom štart-cieľ.
21.08.2022
07.08.2022
V Silverstone bol najrýchlejší Bagnaia, víťaz kvalifikácie doplatil na pádNa čele seriálu MotoGP je naďalej Quartararo.
07.08.2022
19.06.2022
Počas jazdy kašľal. Quartararo vyhral VC NemeckaFrancúz vedie celkové poradie v MotoGP.
19.06.2022
29.05.2022
Bagnaia zvíťazil v MotoGP na domácej pôde, celkovo vedie QuartararoLíder celkového poradia má náskok ôsmich bodov.
29.05.2022
Izan Guevara.
01.05.2022
V Moto3 sa tešil len 17-ročný Španiel, prekvapil aj víťaz v Moto2Quartararo výrazne zvýšil svoj náskok v poradí MotoGP.