Sobota, 17. apríla, 2021Meniny má Rudolf, Rudolfa

Žreby zápasov 1. kola II. svetovej skupiny - súhrn

SITA|20. apr 2007 o 22:22

BRATISLAVA 20. apríla (SITA) - Žreby víkendových stretnutí 1. kola II. svetovej skupiny Pohára federácie 2007 v tenise žien:


Slovensko - Česko

sobotňajšie dvojhry / od 13.00 h

Daniela Hantuchová - Lucie Šafářová

Dominika Cibulková - Nicole Vaidišová

nedeľňajšie dvojhry / od 11.00 h

Daniela Hantuchová - Nicole Vaidišová

Dominika Cibulková - Lucie Šafářová

záverečná štvorhra:

Daniela Hantuchová, Janette Husárová - Iveta Benešová, Barbora Záhlavová-Strýcová


NEMECKO - CHORVÁTSKO

sobota:

Sandra Klöselová - Jelena Kostaničová-Tošičová

Anna-Lena Grönefeldová - Ivana Lisjaková

nedeľa:

Anna-Lena Grönefeldová - Jelena Kostaničová-Tošičová

Sandra Klöselová - Ivana Lisjaková

Tatjana Maleková, Andrea Petkovicová - Jelena Kostaničová-Tošičová, Ivana Lisjaková

dejisko: areál klubu TV Fürth 1860, Fürth, kapacita 3500 divákov, antuka vonku

nominácia Nemecka: Anna-Lena Grönefeldová (45. vo WTA Tour vo dvojhre / 12. vo štvorhre), Sandra Klöselová (94. / 268.), Tatjana Maleková (126. / 166.), Andrea Petkovicová (177. / -), kapitánka Barbara Rittnerová

nominácia Chorvátska: Jelena Kostaničová-Tošičová (82. / 46.), Ivana Lisjaková (154. / -), Sanja Ančičová (171. / 244.), Petra Martičová (1034. / -), kapitán Goran Prpič

začiatky v SELČ: 12.00 h (sobota), 12.00 h (nedeľa)

bilancia: 3:0


RAKÚSKO - AUSTRÁLIA

sobota:

Tamira Paszeková - Samantha Stosurová

Sybille Bammerová - Alicia Moliková

nedeľa:

Sybille Bammerová - Samantha Stosurová

Tamira Paszeková - Alicia Moliková

Yvonne Meusburgerová, Tamira Paseková - Nicole Prattová, Rennae Stubbsová

dejisko: Messe Dornbirn, Dornbirn, kapacita 2700 divákov, antuka v hale

nominácia Rakúska: Sybille Bammerová (25. vo WTA Tour vo dvojhre / 243. vo štvorhre), Tamira Paszeková (84. / -), Yvonne Meusburgerová (105. / 257.), Melanie Klaffnerová (788. / -), kapitán Alfred Tesar

nominácia Austrália: Samantha Stosurová (28. / 2.), Nicole Prattová (43. / 33.), Alicia Moliková (59. / 58.), Rennae Stubbsová (- / 7.), kapitán David Taylor

začiatky v SELČ: 13.00 h (sobota), 11.00 h (nedeľa)

bilancia: 2:2


KANADA - IZRAEL

sobota:

Stéphanie Duboisová - Šahar Peerová

Aleksandra Wozniaková - Tzipora Obzilerová

nedeľa:

Aleksandra Wozniaková - Šahar Peerová

Stéphanie Duboisová - Tzipora Obzilerová

Stéphanie Duboisová, Marie-Eve Pelletierová - Šahar Peerová, Anna Smašnovová

dejisko: Kamloops Fieldhouse, Kamloops, kapacita 1500 divákov, tvrdý povrch Taraflex v hale

nominácia Kanady: Aleksandra Wozniaková (106. vo WTA Tour vo dvojhre / 328. vo štvorhre), Stéphanie Duboisová (134. / 144.), Marie-Eve Pelletierová (199. / 143.), Valérie Tétreaultová (263. / 425.), kapitán Rene Collinsová-Simpsonová

nominácia Izraela: Šahar Peerová (16. / 30.), Anna Smašnovová (89. / 829.), Tzipora Obzilerová (92. / 375.), Julia Gluškovová (901. / 909.), kapitán Oded Jacob

začiatky v SELČ: 22.30 h (sobota), 21.00 h (nedeľa)

bilancia: 1:0


Súvisiace články