Záborský prihral na víťazný gól, Hudáček vychytal výhru

Slovenský hokejový útočník Tomáš Záborský počas tréningu pred zápasom Slovensko - Česko na ZOH v Soči 17. februára 2014.
TASR|11. sep 2014 o 20:52

Slovenský hokejový reprezentant Tomáš Záborský okorenil svoj ligový debut.

HELSINKI. Slovenský hokejový reprezentant Tomáš Záborský okorenil svoj ligový debut vo fínskom klube HIFK Helsinki asistenciou na víťazný gól.

Klub z hlavného mesta zdolal v úvodnom kole SM-Liigy Espoo Blues 3:2, hoci po prvej tretine prehrával 0:2. Záborský prihral v 42. minúte v presilovke na víťazný gól Mattiho Kuparinena.

Hudáček absolvoval úspešný debut

Július Hudáček absolvoval úspešný debut vo švédskom Örebro HK. Slovenský hokejový brankár v úvodnom kole najvyššej súťaže Elitserien vychytal víťazstvo 3:1 na ľade MoDo Hockey, keď zaznamenal 31 úspešných zásahov.

Örebro je tretí švédsky klub 26-ročného slovenského brankára, predtým chytal v sezóne 2011/2012 za Södertälje a v sezóne 2012/2013 obliekal farby Frölundy.

Frölunda - Brynäs 4:0

Domov»Hokej»Ďalšie súťaže»Fínsko»Záborský prihral na víťazný gól, Hudáček vychytal výhru