WHIL - streda - súhrn výsledkov predohrávok 6. kola

SITA|11. okt 2006 o 20:52

BRATISLAVA 11. októbra (SITA) - Súhrn výsledkov stredajších predohrávaných zápasov 6. kola spoločnej česko-slovenskej hádzanárskej súťaže žien WHIL (Women´s Handball International League):

HC Zlín - HK Slovan Duslo Šaľa 23:37 (10:21)

Najviac gólov: Budayová 5/2, P. Růčková 4/1, Hradilová 4 - Pileková 9, Fečová, Weibelová a Váradyová po 5

Pok. hody: 3/3 - 1/1, vylúčené: 1 - 4, rozhodovali: Horák a Bečička (obaja ČR), 125 divákov

Omladené domáce družstvo predviedlo ustráchaný výkon s rešpektom voči favorizovanému súperovi. Víťazné Šalianky sa postarali o rozhodujúci únik medzi 13. a 19. minútou, keď dali 8 gólov za sebou. Niečo podobné potom zopakovali aj v II. polčase, keď od 34. do 40. min zaťažili konto domácich 7 gólmi v

Sport Slovkov Veselí nad Moravou - Iuventa Michalovce 19:24 (11:9)

Najviac gólov: Fleková 6, Handlová 5/2, Dorotíková 5 - Tóthová 6, Beňušková 6/1

Pok. hody: 4/3 - 3/1, vylúčené: 1 - 3, rozhodovali: Pešek a Pavlát (obaja ČR), 250 divákov

V rýchlom a kvalitnom zápase, ktorý sa vyznačoval vyrovnanosťou, domáce hráčky väčšinu stretnutia viedli. Od 46. min však od stavu 18:16 doplatili na nepremieňanie šancí a hosťujúci slovenský majster šnúrou 7 bodov otočil priebeh zápasu.