Piatok, 5. marec, 2021Meniny má Fridrich

WHIL - Predohrávky 11. kola

SITA|Publikované 10. jan 2007 o 20:27

BRATISLAVA 10. januára (SITA) - Súhrn výsledkov stredajších predohrávaných stretnutí 11. kola hádzanárskej interligy žien WHIL (Women´s Handball International League):

HK Slovan Duslo Šaľa - ŠKP Štart Bratislava 25:17 (13:10)

Najviac gólov: Martanovičová-Kuťková 5/2, Weibelová 4 - Globanová 4, Cicmanová a Janšáková po 3

Pok. hody: 5/4 - 3/3, vylúčené: 7 - 5, rozhodovali: Sivák a Dvorský (obaja SR), 300 divákov

Po vyrovnanom prvom polčase sa v úvode druhej časti hry domáce hráčky prebudili a napokon vďaka zlepšenej hre zaslúžene dotiahli zápas do víťazného konca.

DHK Zora Olomouc - Iuventa Michalovce 27:35 (10:19)

Najviac gólov: Šašková 9, Růžičková 8/3 - Školková 8, Tóhtová 8/1, Cínová 6

Pok. hody: 5/4 - 3/1, vylúčené: 4 - 6, rozhodovali: Horáček a Novotný (obaja ČR), 150 divákov

O výsledku sa rozhodlo v prvom polčase, keď sa domácim vôbec nedarilo a po technických chybách trestali hosťujúce hráčky z rýchlych protiútokov. Druhé dejstvo bolo vyrovnané, no na víťazstve Michalovčaniek sa už nič nezmenilo.

SHK ZFP Kunovice - ŠKP HK Banská Bystrica 17:33 (10:14)

Najviac gólov: Štefková 6, Hanáková 4 - Szabová 14, Tobiášová 7

Pok. hody: 4/2 - 6/5, vylúčené: 4 - 1, rozhodovali: Válek a Opava (obaja ČR), 185 divákov

Začiatok stretnutia bol jasne v réžii Banskobystričaniek, ktoré v 6. min vyhrávali už 5:0, no domácim sa napokon zlepšenou obranou podarilo do prestávky aspoň znížiť. Po zmene strán to už bola jasná záležitosť hostiek, ktoré zúročili svoje skúsenosti a jednoznačne zvíťazili.