Slovenské volejbalistky zvládli druhý zápas lepšie, v príprave zdolali Slovinsko

Slovenské volejbalové reprezentantky. (Autor: TASR - HINA/Zvonko KUCELIN)
TASR|19. máj 2022 o 20:55

Pre Slovenky to bola príprava na stretnutia Zlatej európskej ligy.

Prípravný zápas

Slovinsko - Slovensko 1:3 (26, -23, -17, -21)

SR: Ter. Hrušecká 16, Sedláčková 0, Žernovič 5, Körmendyová 12, A. Vajdová 5, Šepeľová 6, liberá Jančová a Magdinová (Herdová 5, Ovečková 0, K. Fričová 8, Šunderlíková 17)

50 divákov

KRANJSKA GORA. Slovenské volejbalistky zvíťazili v druhom z dvojice prípravných stretnutí v Kranjskej Gore nad domácim Slovinskom 3:1.

Zo Sloveniek sa najviac darilo Karin Šunderlíkovej so 17 bodmi. Prvý duel sa skončil remízou 2:2. Pre zverenky Michala Mašeka boli súboje prípravou na stretnutia Zlatej európskej ligy.

Hlasy po zápase:

/zdroj: sfv.sk/

Michal Mašek, tréner SR: "Po stredajšom zápase, v ktorom sme urobili veľa chýb, sme si prebrali naše nedostatky na videu. Povedali sme si kľúčové veci a som rád, že to fungovalo. V tomto zápase sme spravili oveľa menej chýb, ako v stredu. To sa odzrkadlilo na výsledku. V odvete sme začali s inými hráčkami a postupne sa všetky dostali na ihrisko. Splnili všetko, čo sme od nich žiadali. S oboma zápasmi som spokojný, lebo na hráčkach vidno, že rozumejú tomu, čo od nich chceme a na ihrisku to vykonávajú. Verím, že to pôjde ďalej týmto istým smerom."

Nachádzate sa tu: