Štvrtok, 25. február, 2021Meniny má Frederik, Frederika

Vo štvrťfinále SP Šaľa do Trenčína, Michalovce do Košíc

TASR|Publikované 4. dec 2006 o 13:38

Bratislava 4. decembra (TASR) Vo štvrťfinále Slovenského pohára sa v sobotu hádzanárky obhajcu trofeje zo Slovana Duslo Šaľa predstavia na palubovke nováčika ...

Bratislava 4. decembra (TASR) Vo štvrťfinále Slovenského pohára sa v sobotu hádzanárky obhajcu trofeje zo Slovana Duslo Šaľa predstavia na palubovke nováčika WHIL zo Štartu Trenčín. Žreb v pondelok v bratislavskom Dome športu určil aj ďalšie tri dvojice úradujúci majster a líder súťaže Iuventa Michalovce pocestuje do neďalekých Košíc, kde ho preverí vedúci tím prvej ligy ŠŠK ŽK Bernolákova, Slávia Partizánske bude hostiť bratislavský ŠKP Štart a ďalší prvoligista zo Zlatnej na Ostrove privíta ŠKP Banská Bystrica.

Víťazi sobotňajších zápasov postúpia do finálového turnaja SP, ktorý sa uskutoční cez víkend 16. a 17. decembra v Šali, v sobotu budú na programe oba semifinálové duely a v nedeľu finále, ktoré určí družstvo s právom štartovať v novej sezóne európskych klubových súťaží (2007/08) v Pohári víťazov pohárov. Kuriozitou stretnutia v Trenčíne bude vystúpenie domácej odchovankyne, 18-ročnej pivotky Ivany Trochtovej, ktorá bude práve v pohárovom súboji debutovať v novom drese Slovana Duslo Šaľa.

Žreb štvrťfinále Slovenského pohára žien:

sobota, 9. decembra: ŠŠK ŽK Bernolákova Košice - Iuventa Michalovce (15.00), SC SL Lodiar Zlatná na Ostrove - ŠKP Banská Bystrica (15.00), Slávia Partizánske - ŠKP Štart Bratislava (16.00), Štart Trenčín - Slovan Duslo Šaľa (18.00)

Víťazi postupujú do finálového turnaja 16.-17. 12. v Šali

Súvisiace články