Škriniar strelil svoj druhý gól za Inter, dal ho svojmu bývalému klubu

Milan Škriniar strieľa svoj gól.
Milan Škriniar strieľa svoj gól. (Autor: TASR/AP)
Igor Dopirák|24. okt 2017 o 21:15

Milánsky klub sa dostal na prvé miesto tabuľky.

MILÁNO. Slovenský futbalista Milan Škriniar strelil svoj druhý gól za Inter Miláno. Mladý obranca sa presadil proti Sampdorii Janov, čiže klubu, z ktorého počas leta odišiel do milánskeho tímu.

Škriniar po svojom góle gestom naznačoval, že sa fanúšikom Sampdorie ospravedlňuje. Do Interu odišiel za 25 miliónov eur, čo je slovenský rekord.

Milan Škriniar strelil gól proti Sampdorii Janov: fotogaléria

25.10.2017

Škriniar dal svoj prvý gól za milánsky klub v polovici septembra proti Crotone (2:0).

Slovák strelil otvárací gól duelu v 18. minúte, následne sa dvoma presnými zásahmi prezentoval jeho spoluhráč Mauro Icardi. Inter však o svoj trojgólový náskok takmer prišiel.

Hostia znížili vďaka gólom Dawida Kownackého a Fabia Quagliarellu, vyrovnať sa im ale už nepodarilo.

Futbalisti Interu Miláno poskočili s 26 bodmi na prvé miesto tabuľky, druhý SSC Neapol (25 bodov) má ale stredajší súboj na pôde FC Janov k dobru.

Škriniar v tejto sezóne nevynechal v ligových stretnutiach ešte ani jednu minútu.

Serie A 2017/2018 - 10. kolo:

Inter Miláno - Sampdoria Janov 3:2 (2:0)
Góly:
32. a 55. Icardi, 18. Škriniar - 64. Kownacki, 86. Quagliarella
/Milan Škriniar (Inter) odohral celý zápas a strelil jeden gól/

Domov»Futbal»Taliansko»Škriniar strelil svoj druhý gól za Inter, dal ho svojmu bývalému klubu