Slovákom sa nedarilo, okrem Kucku začínali na lavičke. Ronaldo pomohol k výhre

Cristiano Ronaldo v zápase Serie A Juventus - Bologna.
Cristiano Ronaldo v zápase Serie A Juventus - Bologna. (Autor: TASR/AP)
Sportnet, TASR|24. jan 2021 o 17:00

Pozrite si nedeľňajšie výsledky Serie A.

RÍM. Futbalisti Juventusu Turín zvíťazili v nedeľnom domácom stretnutí 19. kola talianskej Serie A nad Bolognou 2:0. Pod triumf sa gólovo podpísali Arthur a Weston McKennie. Na prvý gól asistoval Cristiano Ronaldo.

Úradujúci majster figuruje v ligovej tabuľke na štvrtom mieste o skóre pred piatou Atalantou Bergamo.

Hráči Neapola prehrali na ihrisku Hellasu Verona 1:3. Hostia otvorili skóre už v 1. minúte Hirvingom Lozanom, no domáci ešte do polčasu vyrovnali vďaka Federicovi Dimarcovi. Po zmene strán zariadili víťazstvo Antonín Barák a Mattia Zaccagni.

Slovenský reprezentant Stanislav Lobotka nastúpil v drese Neaopla v 83. minúte.

Lazio Rím doma zdolalo Sassuolo 2:1. Hostia viedli od 6. minúty gólom Francesca Caputa. V prvom polčase však stihol vyrovnal Sergej Milinkovič-Savič a v druhom dejstve dokonal obrat Ciro Immobile.

Po zmene strán nastúpil za hostí slovenský krídelník Lukáš Haraslín, na lavičke náhradníkov Lazia sedel Denis Vavro.

Prama Calcio v zostave so slovenským stredopoliarom Jurajom Kuckom prehrala so Sampdoriou Janov 0:2.

Serie A - 19. kolo - sumár:

Parma Calcio - Sampdoria Janov 0:2 (0:2)

Góly: 26. Jošida, 35. Balde

/Juraj Kucka (Parma) odohral celý zápas a dostal ŽK/

Lazio Rím - Sassuolo 2:1 (1:1)

Góly: 25. Milinkovič-Savič, 71. Immobile - 6. Caputo

/Denis Vavro (Lazio) sedel na lavičke náhradníkov - Lukáš Haraslín (Sassuolo) nastúpil na druhý polčas/

Góly: 15. Arthur, 71. McKennie

Domov»Futbal»Taliansko»Serie A»Slovákom sa nedarilo, okrem Kucku začínali na lavičke. Ronaldo pomohol k výhre