Sobota, 19. júna, 2021Meniny má Alfréd

Bero strelil v Turecku gól, pečatil výhru svojho Trabzonsporu

Na snímke vľavo Matúš Bero (Slovensko) a vpravo Pawel Dawidowicz (Poľsko) v zápase Poľsko - Slovensko na ME vo futbale do 21 rokov. (Autor: TASR)
SITA|9. dec 2017 o 14:42

Celý zápas odohrali Juraj Kucka a Tomáš Hubočan.

ANKARA. Matúš Bero, slovenský futbalový reprezentant službách tureckého klubu Trabzonspor, sa v sobotňajšom dueli 15. kola tamojšej najvyššej súťaže na ihrisku Kasimpasy zapísal do streleckej listiny a prispel k víťazstvu svojho zamestnávateľa 3:0.

Turecko - 15. kolo:

Kasimpasa - Trabzonspor 0:3

/Juraj Kucka a Tomáš Hubočan odohrali celý zápas, Matúš Bero hral od 70. minúty a v 90.+ min dal gól/

Dvadsaťdvaročný odchovanec trenčianskeho futbalu naskočil do zápasu v 70. minúte a v nadstavenom čase uzavrel gólový účet stretnutia, keď zblízka doťukol do bránky center Portugalčana Joaa Pereiru.

V akcii boli aj ďalší dvaja Slováci - Juraj Kucka a Tomáš Hubočan odohrali celý zápas. Ich zvyšný krajan v tíme Trabzonsporu Ján Ďurica absentoval pre zranenie.

Trabzonsporu po štvrtom triumfe v sérii patrí v tabuľke siedma priečka.