Nedeľa, 25. júla, 2021Meniny má Jakub, Timur

Mourinho je vo forme. Na tlačovke kládol otázky sám sebe

José Mourinho. (Autor: TASR)
Jakub Benko|1. feb 2020 o 16:07

Tréner sa postaral o zábavu.

VIDEO: José Mourinho kládol otázky sám sebe

BRATISLAVA. Portugalský tréner José Mourinho sa postaral o zábavu na tlačovej konferencii.

Kouča Tottenhamu čaká v nedeľu prekážka v podobe súčasného majstra Manchestru City a pár dní pred duelom vystúpil pred novinárov.

Mourinho nestráca dobrú náladu napriek tomu, že jeho tím je momentálne mimo pozícií znamenajúcich účasť v európskych súťažiach.

Ešte pred začiatkom konferencie si Mourinho zavtipkoval s novinármi. "Prvá otázka: Posilníte sa nejakými hráčmi ešte pred skončením prestupového obdobia? Prvá odpoveď: Nie," jednoducho a trefne zareagoval tréner na svoju vlastnú otázku.

Mourinho určite vedel, akým smerom sa bude záujem reportérov zameriavať. Tottenham totižto prišiel o veľkú oporu v podobe Christiana Eriksena, ktorý odišiel do Interu Miláno.

Klub za stredopoliara momentálne nemá náhradu. A vyzerá to tak, že minimálne počas zimy nikto nový do Tottenhamu nepríde. Zdá sa však, že slávny tréner si z toho ťažkú hlavu nerobí.

"Druhá otázka: Ste spokojný s tým, ako ste si počínal na prestupovom trhu? Áno, som," pokračoval v sebarozhovore Mourinho. To už sa smiala väčšina prítomných.

Úsmevný moment neskôr zakončil pohotový novinár, ktorý sa kouča Tottenhamu začal pýtať na presne rovnaké otázky, aké si sám položil.

Súvisiace články