Fotogaléria (21)
Marko Tolič strieľa gól v zápase ŠK Slovan Bratislava - FC Midtjylland v odvete play-off Ligy majstrov. (Autor: TASR)
Sportnet|28. aug 2024 o 21:55 (aktualizované 28. aug 2024 o 23:15)

Pozrite si góly zápasu ŠK Slovan Bratislava - FC Midtjylland v odvete play-off Ligy majstrov.

BRATISLAVA. Futbalisti ŠK Slovan Bratislava vyhrali v stredajšom odvetnom zápase play-off Ligy majstrov nad FC Midtjylland 3:2 a postúpili do hlavnej fázy Ligy majstrov.

Slovanistov poslal do vedenia v 33. minúte Marko Tolič, ale o vyrovnanie sa v 41. minúte postaral Aral Simsir. Hosťom sa podaril obrat, keď sa v 50. minúte presadil Franculino.

Lenže z domácej strany to vôbec nebolo všetko. Najprv opäť zariadil remízu v 82. minúte svojím druhým gólom v zápase Marko Tolič.

Fotogaléria zo zápasu ŠK Slovan Bratislava - FC Midtjylland (odveta play-off Ligy majstrov)

O výhre slovenského majstra 3:2 rozhodol už o štyri minúty neskôr presnou strelou Tigran Barseghjan a o pár minút neskôr už mohla vypuknúť radosť slovanistov naplno.

Pozrite si všetky góly zápasu ŠK Slovan Bratislava - FC Midtjylland.

Domov»Futbal»Liga majstrov»VIDEO: Góly zápasu ŠK Slovan Bratislava - FC Midtjylland v odvete play-off Ligy majstrov