Radosť Lionela Messiho po strelenom góle.
Radosť Lionela Messiho po strelenom góle. (Autor: TASR/AP)

Pre Argentínu to bol prvý zápas v pozícii majstra sveta.

Prípravný zápas

Argentína - Panama 2:0 (0:0)

Góly: 78. Almada, 89. Messi

BRATISLAVA. Argentínsky útočník Lionel Messi dokázal opäť skórovať v reprezentačnom drese. V prípravnom zápase proti Paname strelil krásny gól z priameho kopu.

Pre aktuálnych majstrov sveta to bol vôbec prvý zápas od finále v Katare, kde triumfovali nad Francúzskom 4:3 po penaltovom rozstrele.

Argentína zvíťazila výsledkom 2:0, keď víťazný gól stretnutia zaznamenal v 78. minúte Thiago Almada.

Stredopoliar amerického tímu Atlanta United dokonale využil zmätok pred bránkou súpera, keď dorazil loptu do siete po priamom kope Lionela Messiho, ktorý skončil len na konštrukcii bránky hosťujúceho brankára.

O 10 minút neskôr však prišiel aj okamih Lionela Messiho, ktorý strelil krásny gól z priameho kopu.

Z podobnej pozície to skúšal počas zápasu viackrát, dve strely skončili na bránkovej konštrukcii, ďalšie dve mu zneškodnil brankár hostí a jedna strela letela mimo bránu.

Argentína - Panama.
Fotky zo zápasu Argentína - Panama.
Lionel Messi s rodinou.
Lionel Messi pred zápasom s Panamou.

Ďalší zápas čaká Argentínu v noci z pondelka na utorok, keď sa stretne s Curakaom.

Zostavy zápasu Argentína - Panama

Domov»Futbal»Reprezentácie»VIDEO: Argentína nastupovala na zápas so slzami v očiach, Messi strelil krásny gól