Štvrtok, 23. septembra, 2021Meniny má Zdenka

Najväčší herec histórie? Bývalý hráč Premier League baví Anglicko

(Autor: news.com.au)
Ivan Mriška|3. nov 2020 o 09:22

Smeje sa na ňom aj športový reportér Flanagan.

LONDÝN, BRATISLAVA. Divák vykopol loptu, padla na lakeť bývalého obrancu Bournemouthu. Stephane Zubar sa dvakrát obzrel a následne teatrálne spadol.

Video z víkendového zápasu anglickej Southern League medzi AFC Totton a Thatcham Town obehlo celý svet.

Futbalista domáceho tímu si na Twitteri vyslúžil množstvo posmešných komentárov.

„V histórii sme boli svedkami nespočetných pokusov o filmovanie, ale táto žalostná snaha je jedna z najhorších,“ píše portál news.com.au

Zmätený rozhodca prerušil zápas a kontroloval zdravotný stav 34-ročného futbalistu. Z postrannej čiary sa zatiaľ ozývali posmešky.

„Po tejto hroznej rane sa rýchlo zotaví,“ smeje sa na ňom web Footy Accumulators.

Video má na Twitteri viac ako 260 000 pozretí.

„Pamätáte si Stephana Zubara, bývalého chalana z Bournemouthu? Teraz má najcitlivejší lakeť vo futbale,“ bavil sa športový reportér Aaron Flanagan.

AFC Totton nakoniec prehral zápas 1:2, jediným strelcom gólu bol Sam Griffin. Klub sa momentálne nachádza na druhom mieste v ligovej tabuľke.

Stephane Zubar pôsobil v rokoch 2011 až 2016 v AFC Bournemouth, v posledných dvoch sezónach si zahral aj v Premier League.

Za reprezentáciu Guadeloupe odohral dva súťažné zápasy.

Ivan Mriška
Ivan Mriška sa špecializuje najmä na nižšie futbalové súťaže na Slovensku. Sám ešte aktívne hráva ako brankár. Niekoľko rokov pracoval pre regionálne noviny MY v Petitpresse ako regionálny šéfredaktor.

Súvisiace články