Piatok, 17. septembra, 2021Meniny má Olympia

V Slavii končia Slováci Čontofalský, Bortel aj Čonka

Čontofalský dostal výpoveď. (Autor: facebook)
SITA|17. jún 2014 o 12:13

PRAHA 17. júna (SITA) - Veľké upratovanie v Slavii Praha po apokalyptickej sezóne 2013/2014 sa dotklo aj slovenských futbalistov. Do letnej prípravy pod vedením nového trénera Miroslava Beránka nenastúpia ...

PRAHA. Veľké upratovanie v Slavii Praha po apokalyptickej sezóne 2013/2014 sa dotklo aj slovenských futbalistov. Do letnej prípravy pod vedením nového trénera Miroslava Beránka nenastúpia okrem iných hráčov ani Kamil Čontofalský, Matúš Čonka a Milan Bortel. Informuje o tom web iSport.cz.

Skúsený 36-ročný brankár Čontofalský v závere ročníka, v ktorom odchytal šesť zápasov, plnil úlohu dvojky. Dvadsaťtriročný ľavý bek Čonka od začiatku jarnej časti nepatril do kádra "zošívaných", v sezóne 2013/2014 naskočil do ôsmich duelov. O štyri roky starší obranca Bortel odohral v Slavii iba úvod ročníka, potom z tímu vypadol.

Slavia sa v hodine dvanástej zachránila v najvyššej českej súťaži a v tíme nastávajú výrazné zmeny. Okrem slovenskej trojice sa z mužstva porúčajú aj Radek Černý, Michal Smejkal, Keegan Ritchie a Mario Lička.

Súvisiace články