V Primera División prešetrujú zápas Levante s Deportivom

(Autor: ilustračné - tasr/ap)
TASR|2. máj 2013 o 15:15

Hráči Deportiva, ktorí sa nachádzajú tesne nad zónou zostupu, zaznamenali tri góly už v prvom polčase.

MADRID. Vedenie španielskej futbalovej ligy (LFP) prešetrí víťazstvo Deportiva La Coruňa 4:0 na ihrisku Levante v ligovom zápase 13. apríla.

Hráči Deportiva, ktorí sa nachádzajú tesne nad zónou zostupu, zaznamenali v spomínanom stretnutí tri góly už v prvom polčase.

Stredopoliar Levante Javier Barkero v polčasovej prestávke pre médiá uviedol, že niektorí jeho spoluhráči sa vôbec nesnažia, čo v šatni ihneď vyvolalo búrku nevôle.

"Požiadal som o prepáčenie každého, najmä štyroch spoluhráčov, ktorých som neprávom obvinil. Mýlil som sa, keď som ich obvinil z niečoho, čo sa nestalo," cituje agentúra Reuters Barkera.

Vedenie LFP situáciu bližšie nekomentovalo, keďže prebieha vyšetrovanie. "Zápas, v ktorom sa objaví nejaké podozrenie, LFP preskúma všetkými prostriedkami, ktoré má k dispozícii," uviedol hovorca.

Domov»Futbal»Španielsko»V Primera División prešetrujú zápas Levante s Deportivom