Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

V Plzni chystajú trénerskú zmenu, v hre je Seničan Hapal

Pavel Hapal je momentálne trénerom Senice. (Autor: TASR)
SITA|Publikované 28. júl 2014 o 06:48

Okrem Pavla Hapala v Plzni vraj uvažujú o angažovaní Luboša Kozla z Dukly Praha či bývalého trénera Slavie Miroslava Koubka.

PLZEŇ. V českom futbalovom tíme Viktoria Plzeň sa pripravuje zmena na trénerskej stoličke a v hre je opäť aj kormidelník FK Senica Pavel Hapal.

O českom koučovi sa špekulovalo ako o nástupcovi Dušana Uhrina ml. už v závere mája, vtedy však neprišlo k žiadnej zmene v realizačnom tíme.

Tentoraz však vedenie klubu nie je spokojné s prejavom a výsledkami mužstva a podľa českého denníka Sport sa začalo už obzerať po prípadnom nástupcovi.

Zástupcovia Viktorie už podľa Sportu, ktorému to potvrdili tri nezávislé zdroje a z nich jeden blízky bývalému hráčovi Olomouca, kontaktovali Pavla Hapala.

Nebola to však oficiálna ponuka, ale skôr zisťovanie, či by mal záujem pracovať v Plzni. Vedenie klubu totiž nechce odvolať trénera, kým nebude mať pripravenú adekvátnu náhradu.

Okrem Hapala sa v zákulisí českého futbalu v súvislosti s Plzňou skloňuje aj meno Luboša Kozla z Dukly Praha či bývalého trénera Slavie Miroslava Koubka.

Autor: SITA

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.