Už aj Insigne sa stal obeťou lúpežného prepadnutia v Neapole

Insigne zažíva na ihrisku väčšinou príjemnejšie chvíle, než v sobotu večer počas šoférovania svojho automobilu.
Insigne zažíva na ihrisku väčšinou príjemnejšie chvíle, než v sobotu večer počas šoférovania svojho automobilu. (Autor: SITA/AP)
SITA|1. mar 2016 o 14:03

Spoluhráč Mareka Hamšíka vo štvrtok čelil v Európskej lige Villarrealu, v sobotu večer zas hlavni zbrane lúpežníka a jeho nečakanej žiadosti.

NEAPOL. Ani rodáci v drese talianskeho futbalového klubu SSC Neapol nie sú mimo záujmu miestnych kriminálnikov.

Keď Lorenzo Insigne šoféroval v sobotu večer svoje vozidlo, v ktorom viezol manželku a dvoch priateľov, ozbrojený muž na motorke dostihol jeho auto, vytiahol zbraň a prinútil posádku, aby mu vydala cennosti - z obavy o svoje životy sa podvolili.

Lupič si odniesol luxusné hodinky, šperky a 800 eur v hotovosti a miestne médiá pridali aj nečakanú informáciu - pri úteku z miesta činu ešte vraj stihol Insigneho požiadať, aby mu v pondelkovom zápase Serie A s Fiorentinou venoval gól.

Tento duel sa na rozdiel od konfrontácie lupiča s Insignem skončil nerozhodne 1:1, Insigne napokon obdivovateľovi nemal čo venovať, pretože sa nepresadil.

"Lorenzo prežil hroznú skúsenosť. Povedal mi, že to bolo naozaj zlé," vyhlásil hráčov agent Antonio Ottaiano. Informoval web Sky Sports.

Prepadávanie majetných futbalistov je v Neapole smutnou realitou, ozbrojení lupiči už v minulosti takto vydesili Slováka Mareka Hamšíka, Valona Behramiho, Federica Fernándeza, Juana Camila Zúňigu, Duvána Zapatu či priateľku Ezequiela Lavezziho.

Nachádzate sa tu:
Domov»Futbal»Taliansko»Už aj Insigne sa stal obeťou lúpežného prepadnutia v Neapole