Škriniar po červenej karte nedohral, Sampdoria dostala sedem gólov

Stefan de Vrij (druhý zľava) z Lazia Rím oslavuje svoj gól do siete Sampdorie Janov. (Autor: TASR/AP)
SITA|7. máj 2017 o 15:06

Obrancu Janovčanov vylúčil rozhodca už v osemnástej minúte duelu. Sampdoria prehrala na ihrisku Lazia Rím 3:7.

RÍM. Slovenský futbalista Milan Škriniar nedohral nedelňajší súboj tridsiateho piateho kola talianskej Serie A s Laziom Rímom. Obrancu Sampdorie Janov rozhodca vylúčil už v osemnsátej minúte za faul v pokutovom území.

Oslabený Janov potom už nestačil na súpera a prehral vysoko 3:7.

Lazio Rím si v gólovej prestrelke poradilo so Sampdoriou Janov. Pozrite si, ako vyzeral zápas: fotogaléria

7.5.2017

Futbalisti Udinese Calcio remizovali s Atalantou Bergamo na svojom ihrisku 1:1. Skóre stretnutia otvoril ešte v prvom polčase hosťujúci Bryan Cristante.

Bod pre domácich zabezpečil osem minút po zmene strán Stipe Perica.

Milánske AC bez suspendovaného slovenského stredopoliara Juraja Kucku prehralo doma s AS Rím hladko 1:4.

Rimania sa vrátili na druhé miesto tabuľky pred SSC Neapol s Marekom Hamšíkom a zachovali si teoretickú šancu na ligový titul. Na suverénneho lídra a obhajcu trofeje Juventus Turín strácajú tri kolá pred koncom sedem bodov.

Brankár AS Rím Wojciech Szczesny vytláča nad bránu jednu zo striel hráčov AC Miláno. (Autor: TASR/AP)

Gól: 70. Pandev, ČK: 89. Kondogbia

Roberto Gagliardini (vľavo) z Interu Miláno padá po súboji so Santiagom Juanom Gentillettim. (Autor: TASR/AP)

FC Empoli - FC Bologna 3:1 (2:1)
Góly: 5. Croce, 38. Pasqual, 47. Costa - 11. Verdi

Lazio Rím - Sampdoria Janov 7:3 (5:1)
Góly: 2. Keita, 19. a 70. Immobile (prvý z 11 m), 36. Hoedt, 38. Anderson (z 11 m), 45. de Vrij, 65. Lulič - 32. Linetty, 72. a 90. Quagliarella (druhý z 11 m).
ČK: 18. ŠKRINIAR (Sampdoria)
/Milan Škriniar (Sampdoria) hral do 18. minúty, potom videl ČK/

AC Miláno - AS Rím 1:4 (0:2)
Góly: 76. Pašalič - 8. a 28. Džeko, 78. El Shaarawy, 87. De Rossi (z pok. kopu)
ČK: 86. Paletta (AC Miláno)
/Juraj Kucka (AC Miláno) nefiguruje v zápise o stretnutí, mal trest za ČK/

Pescara - Crotone Calcio 0:1 (0:0)
Gól: 71. Tonev, ČK: 72. Benali (Pescara)

Sassuolo Calcio - ACF Fiorentina 2:2 (0:1)
Góly: 73. Politano (z 11 m), 85. Iemmello - 37. Chiesa, 90+4. Bernardeschi
ČK: 72. Rodriguez (Fiorentina)

Domov»Futbal»Taliansko»Serie A»Škriniar po červenej karte nedohral, Sampdoria dostala sedem gólov