Nedeľa, 25. júla, 2021Meniny má Jakub, Timur

Tréner hádzanárov bratislavského ŠKP skončil

SITA|4. nov 2011 o 09:43

Reprezentačná prestávka v najvyššej slovenskej súťaži hádzanárov stála miesto trénera ŠKP Bratislava Jána Packu.

BRATISLAVA.

"Kvalita tréningového procesu, ako aj individuálna pripravenosť hráčov, ktoré sa zvýšili príchodom Packu, sa nepremietli do výkonov v zápasoch. Naše družstvo má na lepšie výsledky, ako dosahovalo v ostatnom období. Dohodli sme sa, že urobíme zmenu, ktorá sa má pozitívne odzrkadliť na výsledkoch," uviedol pre agentúru SITA generálny manažér ŠKP Ľubomír Orosz.

Meno Packovho nástupcu nie je ešte známe. "Rokujeme s viacerými kandidátmi, chceli by sme to uzavrieť do konca týždňa a v najbližšom dueli v sobotu 12. 11. v Považskej Bystrici by už mal sedieť na lavičke nový kormidelník. Družstvo zatiaľ vedie asistent a tréner brankárov Róbert Barta," informoval Orosz.

Hádzanárom ŠKP Bratislava patrí v tabuľke extraligy 5. miesto so ziskom 9 bodov z 12 zápasov. "Cieľ skončiť v základnej časti do 4. priečky už nesplníme. Som však presvedčený, že tento káder má predpoklady bojovať o semifinále. Hráči však musia na palubovke odovzdať, čo je v nich," dodal generálny manažér bratislavských "policajtov".

Súvisiace články