Tituly v plážovom volejbale pre Michalovičovú s Čižmárovou a Nemca s Vargom

(Autor: ČTK)
TASR|31. júl 2011 o 18:40

Prvý titul majsteriek Slovenska v plážovom volejbale získali na Magio pláži v Bratislave medzi 13 ženskými tímami Lucia Michalovičová a Lucia Čižmárová.

Lucia Michalovičová a Lucia Čižmárová získali prvý titul majsteriek Slovenska v plážovom volejbale.

BRATISLAVA. Prvý titul majsteriek Slovenska v plážovom volejbale získali v nedeľu na Magio pláži v Bratislave medzi 13 ženskými tímami Lucia Michalovičová a Lucia Čižmárová po výhre 2:0 nad Danicou Repákovou a Valériou Budaiovou, ktoré predtým prekvapujúco vyradili favoritky turnaja a obhajkyne titulu Dominiku Nestarcovú a Natáliu Dubovcovú. Tie sa napokon museli uspokojiť s 3. miestom po výhre nad Martinou Turnerovou a Andreou Görčovou.

Na trón sa spomedzi 16 mužských dvojíc vrátili Richard Nemec a Peter Varga, rekordéri v počte získaných titulov (spolu ich už majú 11), keď vo finále SUPTel Cupu zdolali dvojicu Marek Patúc, Marek Jány 2:0. Bronzové medaily získali reprezentanti do 23 rokov Matej Herich a Matej Paták po víťazstve 2:0 nad dvojicou Ján Namešanský, Michal Hovorka.

Výsledky:

Ženy:

finále: Lucia Michalovičová, Lucia Čižmárová - Danica Repáková, Valéria Budaiová 2:0 (9, 12)

o 3. miesto: Dominika Nestarcová, Natália Dubovcová - Martina Turnerová, Andrea Görčová 2:0 (19, 15)

Muži:

finále: Richard Nemec a Peter Varga - dvojicu Marek Patúc, Marek Jány 2:0 (17, 15)

o 3. miesto: Matej Herich a Matej Paták - Ján Namešanský, Michal Hovorka 2:0 (19, 19)

Domov»Halové športy»Volejbal»Tituly v plážovom volejbale pre Michalovičovú s Čižmárovou a Nemca s Vargom