Na nepresvedčivé výkony doplatil tréner. Škorvánek v Žiline skončil

Tréner Škorvánek v Žiline skončil.
Tréner Škorvánek v Žiline skončil. (Autor: TASR)
TASR|29. nov 2017 o 11:19

Klub oznámi meno nového trénera vo štvrtok 30. novembra.

ŽILINA. Vedenie hokejového tipsportligového klubu MsHK DOXXbet Žilina odvolalo hlavného kormidelníka Stanislava Škorvánka.

Dôvodom sú nepresvedčivé výkony a výsledky mužstva, ktoré sa nachádza na siedmej priečke tabuľky. Pre TASR to potvrdil generálny manažér klubu Milan Čanky.

Klub oznámi meno nového trénera vo štvrtok 30. novembra, malo by ísť o českého trénera.

"Výsledky nášho tímu neboli ideálne a vyústili do zmeny na trénerskom poste. Predstavenstvo klubu malo dlhé, asi štvorhodinové zasadnutie, na ktorom sa riešili dôvody, okolnosti a mnoho ďalších vecí súvisiacich s tímom.

Pán Škorvánek vzal svoje odvolanie profesionálne a my mu za odvedenú prácu ďakujeme. Uznávame, že mal aj smolu na zranenia viacerých hráčov.

Počas sezóny sme už siahli k viacerým zmenám v kádri a sme presvedčení, že toto mužstvo má na to, aby hralo na vyšších priečkach tabuľky," poznamenal Čanky pre TASR.

Žilinský tím má po 25 odohraných zápasoch na konte 31 bodov a patrí mu siedma priečka. Na deviate Nové Zámky má však iba trojbodový náskok.

Nachádzate sa tu:
Domov»Hokej»Slovensko»Na nepresvedčivé výkony doplatil tréner. Škorvánek v Žiline skončil