Je to neuveriteľné, vraví Paul. V Londýne sa zaradil k veľkým šampiónom

Američan Tommy Paul s trofejou pre víťaza turnaja v londýnskom Queen's Clube.
Američan Tommy Paul s trofejou pre víťaza turnaja v londýnskom Queen's Clube. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|23. jún 2024 o 17:45

Vo finále zdolal Taliana Lorenza Musettiho.

ATP Londýn 2024

Dvojhra - finále:

Tommy Paul (USA-5) - Lorenzo Musetti (Tal.) 6:1, 7:6 (8)

LONDÝN. Americký tenista Tommy Paul zvíťazil vo dvojhre na trávnatom turnaji ATP v londýnskom Queen´s Clube. Svetová štrnástka zdolala v nedeľňajšom finále Taliana Lorenza Musettiho 6:1, 7:6 (8).

"Dvadsaťsedemročný Paul nedal v prvom sete nenasadenému súperovi šancu. V druhom sete sa však Musetti zdvihol a musel rozhodnúť tajbrek.

Ten bol dlho vyrovnaný, Talian odvrátil dva mečbaly, ale pri treťom už turnajová päťka duel ukončila," informoval portál tenisportal.cz.

"Keď v šatni počujete mená predošlých víťazov, je to neuveriteľné. Mojím cieľom bolo, aby som sa vedľa nich mohol zaradiť," povedal Paul.

Domov»Tenis»Je to neuveriteľné, vraví Paul. V Londýne sa zaradil k veľkým šampiónom