Slovenská tenistka Renáta Jamrichová. (Autor: REUTERS)

Renáta Jamrichová v doterajšom priebehu turnaja v Bytom nestratila ani set.

ITF Bytom 2024

Dvojhra žien - semifinále:

Mia Rističová (Srb.-3.) - Renáta Jamrichová (SR) 6:1, 7:5

BYTOM. Slovenská tenistka Renáta Jamrichová vypadla v semifinále turnaja na okruhu ITF v poľskom meste Bytom.

V súboji o finále ju zdolala nasadená trojka Srbka Mia Rističová v dvoch setoch 6:1 a 7:5.

Jamrichová tak nenadviazala na výborné výkony z antukového turnaja, keď v doterajšom priebehu nestratila ani set.

Slovenská tenistka proti súperke, ktorá je o 238 priečok v rebríčku WTA vyššie, stratila v prvom sete hneď trikrát podanie a prehrala hladko 1:6.

V prvej hre druhého setu však dokázala svojej súperke prvýkrát zobrať podanie, no Srbka opäť rýchlo vyrovnala a za stavu 6:5 dokázala pri Jamrichovej servise premeniť hneď prvý mečbal.

Domov»Tenis»Suverénnu Jamrichovú zastavila až turnajová trojka, Slovenka skončila pred bránami finále