Utorok, 2. marec, 2021Meniny má Anežka

Ťažký úraz Kozlova

SITA|Publikované 14. máj 2009 o 17:29

Hádzanár Tatrana Prešov Radoslav Kozlov (nar. 8. 2. 1983) utrpel vo štvrtok vážny úraz, po ktorom sa údajne ocitol v ohrození života.

PREŠOV.

Podľa TV Markíza vypadol v stredu skoro ráno okolo 4.00 h z okna podkrovného bytu, kde býval. Pri páde z výšky sa vážne zranil a okamžite ho previezli do nemocnice. Dvadsaťšesťročný ľavý krídelník Tatrana sa už podrobil 4-hodinovej operácii chrbtice, po ktorej ho opäť hospitalizovali na anesteziologicko-resuscitačnom oddelení.

"Rešpektujeme jeho právo na súkromie, preto sa k udalosti nechceme bližšie vyjadrovať. Veríme, že sa z toho čo najskôr dostane," poznamenal pre agentúru SITA na margo nepríjemnej udalosti asistent trénera a riaditeľ prešovského klubu Tibor Szalai.

Úradujúci slovenský majster sa pri obhajobe lanského titulu, ktorú začne v nedeľu prvým súbojom finále play-off proti IS Košice, bude musieť zaobísť bez Kozlova. "To v tejto smutnej chvíli ani neriešime, prvoradé je Radovo zdravie," dodal T. Szalai.

Radoslav Kozlov bol vo vlaňajšej sezóne so 47 gólmi najlepším strelcom základných skupín Ligy majstrov, za reprezentáciu SR si zahral na ME 2008 v Nórsku.

Súvisiace články