Lobotka bol pri prehre s Atléticom Madrid, nezaváhal ani obhajca Real

Hráči Realu Madrid sa tešili z víťazstva nad Eibarom.
Hráči Realu Madrid sa tešili z víťazstva nad Eibarom. (Autor: TASR/AP)
SITA|22. okt 2017 o 14:08

Pozrite si súhrn výsledkov nedeľných zápasov 9. kola La Ligy.

MADRID. Futbalisti FC Villarreal zvíťazili nad hráčmi Las Palmas poľahky 4:0 v nedeľňajšom stretnutí 9. kola najvyššej španielskej súťaže La Ligy.

Všetky góly pritom prišli až v druhom polčase. Za domácich skórovali Cédric Bakambu, Mario Gaspar a Nicola Sansone, vlastným gólom na 0:3 z pohľadu hostí prispel Ximo Navarro.

Villarreal poskočil na piate miesto v tabuľke, Las Palmas je na osemnástej priečke.

Celta Vigo v základnej zostave so slovenským stredopoliarom Stanislavom Lobotkom prehrala doma s Atleticom Madrid 0:1.

Galícijský tím mal prevahu, ale v 28. minúte neustrážil po rohovom kope francúzskeho útočníka Kevina Gameira, ktorý strelil jediný gól stretnutia.

Atletico v tejto ligovej sezóne ešte neprehralo, s 19 bodmi mu patrí priebežne 3. priečka.

Real Madrid triumfoval na domácom ihrisku nad Eibarom 3:0 a poskočil na tretie miesto tabuľky. Real má na konte 20 bodov, na vedúcu Barcelonu stráca päť.

18. Oliveira (vl.), 28. Asensio, 82. Marcelo

Domov»Futbal»Španielsko»Lobotka bol pri prehre s Atléticom Madrid, nezaváhal ani obhajca Real