Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Štvrťfinále I. svetovej skupiny - žreby

SITA|Publikované 21. apr 2007 o 07:20

BRATISLAVA 21. apríla (SITA) - Žreby štvrťfinále I. svetovej skupiny Pohára federácie 2007 tenisových reprezentačných tímov žien, ktoré sa uskutočnia počas soboty a nedele 21. - 22. apríla:


RUSKO - ŠPANIELSKO

sobota:

Naďa Petrovová - Anabel Medinová-Garriguesová

Svetlana Kuznecovová - Lourdes Domínguezová-Linová

nedeľa:

Svetlana Kuznecovová - Anabel Medinová-Garriguesová

Naďa Petrovová - Lourdes Domínguezová-Linová

Anna Čakvetadzeová, Jelena Vesninová - Nuria Llagosterová-Vivesová, Laura Pousová-Tiová

dejisko: Malá športová aréna Lužniki, Moskva, kapacita 6545 divákov, antuka v hale

nominácia Ruska: Svetlana Kuznecovová (5. vo WTA Tour vo dvojhre / 43. vo štvorhre), Naďa Petrovová (9. / 34.), Anna Čakvetadzeová (11. / 80.), Jelena Vesninová (70. / 31.), kapitán Šamil Tarpiščev

nominácia Španielska: Anabel Medinová-Garriguesová (29. / 21.), Lourdes Domínguezová-Linová (66. / 74.), Laura Pousová-Tiová (119. / 430.), Nuria Llagosterová-Vivesová (421. / 311.), kapitán Miguel Margets

začiatky v SELČ: 12.00 h (sobota), 11.00 h (nedeľa)

bilancia: 3:1


TALIANSKO - ČÍNA

sobota:

Tathiana Garbinová - Tian-tian Sun

Flavia Pennettová - Šuai Peng

nedeľa:

Tathiana Garbinová - Šuai Peng

Flavia Pennettová - Tian-tian Sun

Mara Santangelová, Roberta Vinciová - Šuai Peng, Tian-tian Sun

dejisko: Nova Yardinia, Castellaneta Marina, kapacita 3000 divákov, antuka vonku

nominácia Talianska: Tathiana Garbinová (23. vo WTA Tour vo dvojhre / 72. vo štvorhre), Mara Santangelová (31. / 28.), Flavia Pennettová (46. / 35.), Roberta Vinciová (51. / 63.), kapitán Corrado Barazzutti

nominácia Číny: Šuai Peng (32. / 62.), Tian-tian Sun (90. / 29.), Šuai Žang (212. / 211.), Šeng-nan Sun (235. / 69.), kapitán Qi Žang

začiatky v SELČ: 13.00 h (sobota), 11.00 h (nedeľa)

bilancia: 1:0


FRANCÚZSKO - JAPONSKO

sobota:

Nathalie Dechyová - Ai Sugijamová

Tatiana Golovinová - Akiko Morigamiová

nedeľa:

Tatiana Golovinová - Ai Sugijamová

Nathalie Dechyová - Akiko Morigamiová

Séverine Bremondová, Tatiana Golovinová - Ajumi Moritová, Ai Sugijamová

dejisko: Palác športov Beaublanc, Limoges, kapacita 5000 divákov, antuka v hale

nominácia Francúzska: Tatiana Golovinová (18. vo WTA Tour vo dvojhre / 115. vo štvorhre), Séverine Bremondová (37. / 101.), Nathalie Dechyová (48. / 15.), Virginie Razzanová (58. / 385.), kapitán Georges Goven

nominácia Japonska: Ai Sugijamová (27. / 13.), Akiko Morigamiová (55. / 93.), Aiko Nakamurová (65. / 276.), Ajumi Moritová (186. / 398.), kapitán Minoru Ueda

začiatky v SELČ: 13.30 h (sobota), 13.00 h (nedeľa)

bilancia: 5:1


USA - BELGICKO

sobota:

Venus Williamsová - Kirsten Flipkensová

Serena Williamsová - Caroline Maesová

nedeľa:

Serena Williamsová - Kirsten Flipkensová

Venus Williamsová - Caroline Maesová

Vania Kingová,Lisa Raymondová - Tamaryn Hendlerová, Yanina Wickmayerová

dejisko: Delray Beach Tennis Center, Delray Beach - Florida, kapacita 3000 divákov, tvrdý povrch Plexipave v hale

nominácia USA: Serena Williamsová (12. vo WTA Tour vo dvojhre / bez renkingu vo štvorhre), Venus Williamsová (22. / -), Lisa Raymondová (243. / 1.), Vania Kingová (83. / 27.), kapitánka Zina Garrisonová

nominácia Belgicka: Kirsten Flipkensová (132. / -), Caroline Maesová (227. / 209.), Yanina Wickmayerová (422. / 216.), Tamaryn Hendlerová (- / -), kapitánka Sabine Appelmansová

začiatky v SELČ: 20.30 h (sobota), 20.30 h (nedeľa)

bilancia: 4:1


Autor: SITA

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.