Stovíčková 20. v pretekoch Svetového pohára v Des Moines

SITA|18. jún 2007 o 08:40

DES MOINES 18. júna (SITA) - Slovenská reprezentantka Magda Stovíčková obsadila v nedeľňajších bohato dotovaných pretekoch Svetového pohára v triatlone v americkom Des Moines (200 000 USD plus automobil) ...

DES MOINES 18. júna (SITA) - Slovenská reprezentantka Magda Stovíčková obsadila v nedeľňajších bohato dotovaných pretekoch Svetového pohára v triatlone v americkom Des Moines (200 000 USD plus automobil) v kategórii žien 20. miesto so stratou necelých 7 minút na víťaznú Lauru Bennettovú z USA. Mdzi mužmi bol najrýchlejší Rasmus Henning z Dánska, ktorý vyhral s polminútovým náskokom pred Novozélanďanom Bevanom Dochertym.

Výsledky:

Ženy: 1. Laura Bennettová (USA) 2:04:32 h, 2. Annbel Luxfordová (Austr.) 2:04:46, 3. Mariana Ohataová (Braz.) 2:05:29,... 20. Magda Stovíčková (SR) 2:11:18.

Muži: 1. Rasmus Henning (Dán.) 1:50:04 h, 2. Bevan Docherty (N. Zél.) 1:50:34, 3. Javier Gomez (Šp.) 1:50:46.