Pondelok, 18. január, 2021Meniny má Bohdana

Stoch je vo Fenerbahce plný očakávaní

Miroslav Stoch sa teší na nové výzvy v drese Fenerbahce. (Autor: TASR/AP)
SITA|Publikované 1. júl 2015 o 19:59

Po dvojtýždňovom oddychu nabral futbalista Miroslav Stoch smer Istanbul.

ISTANBUL. Slovenský reprezentant Miroslav Stoch sa do tureckého klubu Fenerbahce Istanbul, ktorého je kmeňovým hráčom, vrátil po úspešnej sezóne na hosťovaní v FC Al-Ain v Spojených arabských emirátoch plný očakávaní.

Do Istanbulu po dvojtýždňovej dovolenke odletel v utorok.

"Už sa neviem dočkať starého známeho prostredia, spoluhráčov, ľudí z klubu, tureckej ligy či európskych súťaží," povedal 25-ročný krídelník (nar. 19. októbra 1989) na internetovej stránke svojej zastupiteľskej agentúry pred odchodom do krajiny "polmesiaca".

"Fenerbahce chce v každom ročníku získať trofeje, inak tomu určite nebude ani teraz. Budem sa zo všetkých síl snažiť pomôcť k naplneniu týchto mét, aj keď dobre viem, že to nebude jednoduché. S pomocou našich skvelých fanúšikov však môžeme zvládnuť všetko. Nesmierne sa na nich teším," dodal nitriansky rodák Stoch.

Zverenci nového trénera Vítora Pereiru strávia dvanásť dní na sústrední v tureckých horách.

V rámci letnej prípravy sa stretnú napríklad s ukrajinským finalistom Európskej ligy 2014/15 Dniprom Dnipropetrovsk, mužstvom Olympiakos Pireus, ktoré v minulom ročníku práve portugalský kouč Pereira priviedol k majstrovskému primátu v najvyššej gréckej súťaži, či francúzskym klubom Olympique Marseille.

Autor: SITA

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.