Gašparík: To, čo sa dialo v prvom polčase sa často nevidí (Sportnet podcast)

Tréner Trnavy Michal Gašparík. (Autor: TASR)
Sportnet|26. júl 2024 o 07:30

Vypočujte si piatkovú časť denného športového podcastu portálu Sportnet.sk, v ktorom si zhrnieme to najdôležitejšie, čo sa udialo v športovom svete.

Podcast si môžete vypočuť aj na: Spotify Apple Google

BRATISLAVA. Je piatok, 26. júl a pred 9 rokmi Chris Froome vyhral svoj druhý žltý dres na Tour de France.

Vypočujte si Sportnet novinky, ranný športový podcast portálu sportnet.sk, v ktorom si zhrnieme to najdôležitejšie, čo sa počas včerajšieho dňa v športovom svete stalo.

Fidži aj Francúzi v semifinále

Napriek tomu, že otvárací ceremoniál olympijských hier v Paríži ešte neprebehol, už vieme, že domáci reprezentanti Francúzska sa prebojovali do semifinále olympijského turnaja v sedmičkovom ragby.

V boji o finále proti sebe nastúpi Juhoafrická republika s Francúzskom a Fidži s Austráliou. Semifinále sa hrajú v sobotu od 15:30, zápas o zlatú medailu následne o 19:45.

Viac k téme:

Baránková má za sebou kvalifikáciu

Do diania na OH 2024 v Paríži už vstúpila aj prvá slovenská reprezentantka. Denisa Baránková má za sebou kvalifikáciu v lukostreleckej súťaži jednotlivkýň. Spokojná s ňou nebola ani ona, ani jej tréner. Obsadila 48. miesto.

Baránková sa vo vyraďovacej fáze stretne s domácou lukostrelkyňou Amélie Cordeauovou v stredu 31. júla o 18:11.

Slovenské tímy v predkolách bez výhry

Futbalisti MFK Ružomberok doma prehrali v úvodnom zápase druhého predkola Európskej ligy s tureckým Trabzonsporom 0:2.

V oboch polčasoch si vypracovali viacero šancí na skórovanie, ale na gól im nestačilo ani osem striel na bránku.

Futbalisti úradujúceho slovenského vicemajstra FC DAC 1904 Dunajská Streda prehrali v úvodnom zápase 2. predkola Európskej konferenčnej ligy na ihrisku FK Zira Baku 0:4.

V domácej odvete tak bude potrebovať zázrak na zmazanie štvorgólového manka.

Futbalisti FC Spartak Trnava remizovali v úvodnom zápase 2. predkola Európskej konferenčnej ligy na pôde FK Sarajevo 0:0.

Vzhľadom na priebeh duelu môžu byť radi, že v Sarajeve uhrali do odvety nádejnú remízu.

Sportnet Sportnet podcast vychádza každý pracovný deň. Vypočuť si ho môžete aj na: Spotify Apple Google.

Sidemenu»Podcasty»Gašparík: To, čo sa dialo v prvom polčase sa často nevidí (Sportnet podcast)