Utorok, 13. apríla, 2021Dnes je Deň nespravodlivo stíhaných, Meniny má Aleš

Sagan v Katalánsku, reprezentácia v boji o MS aj súboj Vémolu (udalosti týždňa)

Peter Sagan, Róbert Mak a Karlos Vémola. (Autor: Sportnet, TASR/AP)

To najlepšie, čo ponúknu najbližšie dni.

BRATISLAVA. Peter Sagan náhle zmenil program a za súťažnými kilometrami prišiel až do Katalánska. Slovenský cyklista bude prekonávať etapy s náročným terénom, ani jedna trasa nemá rovinatý profil.

Slovenská futbalová reprezentácia odštartuje kvalifikáciu na MS vo futbale 2022. Stretne sa postupne s Cyprom, Maltou a v nasledujúcom týždni ukončí program proti Rusku.

V hokejových súťažiach v Európe je v plnom prúde play off, aj keď v Tipos extralige sa ešte len začína úvodnými bojmi.

Na svoje si prídu aj priaznivci krasokorčuľovania, snookru či MMA. Lákadlom bude najmä zápas Karlos Vémola - Ivan Ďatelinka.

Prinášame vám prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližších sedem dní.

Kompletnú kurzovú ponuku nájdete na DOXXbete.

Pondelok (22. marec)

Týždenný program začne Peter Sagan na Okolo Katalánska. Ligové futbalové súťaže budú mať reprezentačnú prestávku, ale DIGI Sport prinesie ešte zápas 2. Bundesligy.

Začína sa aj prestížny snookrový turnaj Tour Championship, kde sa predstaví elitná osmička. Nebudú chýbať Ronnie O'Sullivan, Judd Trump či Mark Selby.

CYKLISTIKA

  • 15:15 Okolo Katalánska, 1. etapa (EUROSPORT 1)

FUTBAL

  • 20:25 Düsseldorf - Bochum, 2. Bundesliga (DIGI Sport 2)

HOKEJ

  • 17:30 Dynamo Moskva - SKA Petrahrad, play off KHL (Sport 2)

SNOOKER

  • 14:00 Tour Championship, 1. deň (Nova Sport 2)
  • 20:00 Tour Championship, 1. deň (Nova Sport 2)


Utorok (23. marec)

Peter Sagan pokračuje na okolo Katalánska, na programe je aj dodatočný zápas šestnásťfinále Slovnaft Cupu. KHL pokračuje konferenčnými semifinále.

CYKLISTIKA

  • 15:15 Okolo Katalánska, 2. etapa (EUROSPORT 1)

FUTBAL

  • 15:00 Šamorín - Komárno, Slovnaft Cup, šestnásťfinále

HOKEJ

  • 15:00 Salavat Julajev Ufa - AK Bars Kazaň, KHL, play off (Sport 1)
  • 17:00 Lokomotiv Jaroslavľ - CSKA Moskva, KHL, play off (Sport 1)

SNOOKER

  • 14:00 Tour Championship, 2. deň (Nova Sport 2)
  • 20:00 Tour Championship, 2. deň (Nova Sport 2)


Streda (24. marec)

Streda bude futbalová. Slovensko začne svoju púť v kvalifikácii na MS vo futbale 2022. V úvodnom dueli vyzve Cyprus. Začínajú sa aj ME vo futbale do 21 rokov s účasťou Česka a Maďarska. Nechýbajú ani zápasy play off zo slovenských štadiónov.

CYKLISTIKA

  • 15:00 Brugge - De Panne, klasika (EUROSPORT 2)
  • 15:15 Okolo Katalánska, 3. etapa (EUROSPORT 1)

FUTBAL

  • 18:00 Turecko - Holandsko, kvalifikácia na MS vo futbale 2022 (Sport 2)
  • 18:00 Katar - Luxembursko, príprava na MS vo futbale 2022 (Sport 1)
  • 18:00 Česko U21 - Taliansko U21, Majstrovstvá Európy do 21 rokov
  • 18:00 Slovinsko U21 - Španielsko U21, Majstrovstvá Európy do 21 rokov
  • 20:45 Cyprus - Slovensko, kvalifikácia na MS vo futbale 2022 (RTVS Jednotka)
  • 20:45 Estónsko - Česko, kvalifikácia na MS vo futbale 2022 (ČT Sport)
  • 20:45 Portugalsko - Azerbajdžan, kvalifikácia na MS vo futbale 2022 (Sport 1)
  • 20:45 Francúzsko - Ukrajina, kvalifikácia na MS vo futbale 2022 (Sport 2)
  • 21:00 Maďarsko U21 - Nemecko U21, Majstrovstvá Európy do 21 rokov
  • 21:00 Rumunsko U21 - Holandsko U21, Majstrovstvá Európy do 21 rokov

  • 15:00 Dubnica nad Váhom - Podbrezová, Slovnaft Cup, šestnásťfinále
  • 15:00 Michalovce - Košice, Slovnaft Cup, šestnásťfinále

HOKEJ

  • 22:05 Ottawa - Senators - Calgary Flames, NHL (Nova Sport 1)

  • 15:00 Košice - Nové Zámky, Tipos extraliga, osemfinále play off (Sport 1)
  • 17:00 Trenčín - Banská Bystrica, Tipos extraliga, osemfinále play off (RTVS Dvojka)
  • 17:00 Martin - Spišská Nová Ves, SHL, semifinále, play off
  • 17:00 Žilina - Dubnica nad Váhom, SHL, semifinále play off

KRASOKORČUĽOVANIE

  • 10:00 MS v krasokorčuľovaní, krátky program žien (RTVS :O, EUROSPORT 1, ČT Sport)
  • 18:30 MS v krasokorčuľovaní, krátky program párov (RTVS :O, EUROSPORT 1, ČT Sport)

SNOOKER

  • 14:00 Tour Championship, 3. deň (Nova Sport 2)
  • 20:00 Tour Championship, 3. deň (Nova Sport 2)


Štvrtok (25. marec)

Pokračujú preteky Okolo Katalánska, kvalifikácia na MS vo futbale 2021, ME do 21 rokov, hokejové play off, MS v krasokorčuľovaní či snookrový turnaj Tour Championship.

CYKLISTIKA

  • 15:15 Okolo Katalánska, 4. etapa (EUROSPORT 2)

FUTBAL

  • 15:00 Anglicko U21 - Švajčiarsko U21, Majstrovstvá Európy do 21 rokov
  • 18:00 Izrael - Dánsko, kvalifikácia na MS vo futbale 2022 (Sport 2)
  • 18:00 Bulharsko - Švajčiarsko, kvalifikácia na MS vo futbale 2022 (Sport 1)
  • 18:00 Rusko U21 - Island U21, Majstrovstvá Európy do 21 rokov
  • 20:45 Nemecko - Island, kvalifikácia na MS vo futbale 2022 (Sport 1)
  • 20:45 Španielsko - Grécko, kvalifikácia na MS vo futbale 2022 (Sport 2)
  • 21:00 Francúzsko U21 - Dánsko U21, Majstrovstvá Európy do 21 rokov
  • 21:00 Portugalsko U21 - Chorvátsko U21, Majstrovstvá Európy do 21 rokov

HOKEJ

  • 17:00 Martin - Spišská Nová Ves, SHL, semifinále, play off
  • 17:30 Žilina - Dubnica nad Váhom, SHL, semifinále play off
  • 18:00 Košice - Nové Zámky, Tipos extraliga, osemfinále play off
  • 18:00 Trenčín - Banská Bystrica, Tipos extraliga, osemfinále play off

KRASOKORČUĽOVANIE

  • 10:00 MS v krasokorčuľovaní, krátky program mužov (RTVS :O, EUROSPORT 1, ČT Sport)
  • 18:30 MS v krasokorčuľovaní, voľné jazdy párov (RTVS :O, EUROSPORT 1, ČT Sport)

SNOOKER

  • 14:00 Tour Championship, 4. deň (Nova Sport 2)
  • 20:00 Tour Championship, 4. deň (Nova Sport 2)

Piatok (26. marec)

Peter Sagan pôjde na pretekoch Okolo Katalánska strede horskú piatu etapu. Okrem cyklistiky bude z veľkých športových podujatí piatok zaujímavý aj pre fanúšikov krasokorčuľovania.

CYKLISTIKA

  • 12:05 Okolo Katalánska, 5. etapa (EUROSPORT 2)

FUTBAL

  • 20:40 Oxford United - Lincoln City, Sky Bet Championship (PREMIER SPORT)

KRASOKORČUĽOVANIE

  • 10:45 MS v krasokorčuľovaní, krátke tance (RTVS :O, EUROSPORT 2, ČT Sport)
  • 18:00 MS v krasokorčuľovaní, voľné jazdy žien (RTVS :O, EUROSPORT 1, ČT Sport)

SNOOKER

  • 14:00 Tour Championship, 5. deň (Nova Sport 2)
  • 20:00 Tour Championship, 5. deň (Nova Sport 2)

TENIS

  • 15:15 Miami Open - presný program ešte nie je známy (EUROSPORT 2)

Sobota (27. marec)

Sobota prinesie množstvo futbalu, ale aj pokračovanie pretekov Okolo Katalánska s Petrom Saganom. O polnoci sa na ľad v NHL dostane Zdeno Chára.

CYKLISTIKA

  • 12:10 Okolo Katalánska, 6. etapa (EUROSPORT 1)

FUTBAL

  • 18:00 Slovinsko U21 - Česko U21, Majstrovstvá Európy do 21 rokov (ČT Sport)
  • 18:00 Maďarsko U21 - Rumunsko U21, Majstrovstvá Európy do 21 rokov
  • 21:00 Španielsko U21 - Taliansko U21, Majstrovstvá Európy do 21 rokov
  • 21:00 Nemecko - Holandsko, Majstrovstvá Európy do 21 rokov
  • 20:45 Slovensko - Malta, kvalifikácia na MS vo futbale 2022 (RTVS Jednotka)
  • 20:45 Česko - Belgicko, kvalifikácia na MS vo futbale 2022 (ČT Sport)

  • 14:30 Banská Bystrica - Poprad, II. liga
  • 14:30 Dubnica - Liptovský Mikuláš, II. liga
  • 14:30 Komárno - Košice, II. liga
  • 14:30 Skalica - Žilina B, II. liga
  • 14:30 Trebišov - Podbrezová, II. liga

HOKEJ

  • 00:05 Washington Capitals - New Jersey Devils, NHL (Nova Sport 2)

  • 18:00 Banská Bystrica - Trenčín, Tipos extraliga, osemfinále play off
  • 18:00 Nové Zámky- Košice, Tipos extraliga, osemfinále play off

MMA

  • 18:00 Karlos Vémola vs. Ivan Ďatelinka - Oktagon MMA (platený prístup na Oktagon.tv)

KRASOKORČUĽOVANIE

  • 11:00 MS v krasokorčuľovaní, voľné jazdy mužov (ČT Sport, RTVS Dvojka, Eurosport 1)
  • 17:00 MS v krasokorčuľovaní, voľné tance (ČT Sport, RTVS :O, EUROSPORT 1)

SNOOKER

  • 14:00 Tour Championship, 6. deň (Nova Sport 2)
  • 20:00 Tour Championship, 6. deň (Nova Sport 2)

Nedeľa (28. marec)

Opäť sa rozbehne sezóna F1. Kto vyhrá prvé preteky? Vyvrcholia tiež preteky Okolo Katalánska aj s Petrom Saganom.

CYKLISTIKA

  • 10:45 Okolo Katalánska, 7. etapa (EUROSPORT 1)
  • 14:15 Gent - Wevelgem, klasika (EUROSPORT 1)

FUTBAL

  • 15:00 Island U21 - Dánsko U21, Majstrovstvá Európy do 21 rokov 
  • 18:00 Chorvátsko U21 - Švajčiarsko, Majstrovstvá Európy do 21 rokov 
  • 18:00 Gruzínsko - Španielsko, kval. na MS vo futbale 2022 (Sport 1)
  • 20:45 Bulharsko - Taliansko, kval. na MS vo futbale 2022 (Sport 1)
  • 20:45 Rumunsko - Nemecko, kval. na MS vo futbale 2022 (Sport 2)
  • 21:00 Rusko U21 - Francúzsko U21, Majstrovstvá Európy do 21 rokov 
  • 21:00 Portugalsko U21 - Anglicko U21, Majstrovstvá Európy do 21 rokov

  • 10:30 Slovan B - Púchov, II. liga
  • 10:30 Šamorín - Bardejov, II. liga

HOKEJ

  • 00:05 Toronto Maple Leafs - Edmonton Oilers, NHL (Nova Sport 1)
  • 23:35 Boston Bruins - New Jersey Devils, NHL (Nova Sport 1)

  • 17:00 Dubnica - Žilina, SHL, semifinále play off
  • 18:00 Spišská Nová Ves - Martin, SHL, semifinále play off

MMA

  • 4:00 Stipe Miocic - Francis Ngannou, UFC 260 (PREMIER SPORT)

FORMULA 1

  • 17:00 VC Bahrajnu, prvé preteky novej sezóny F1 (Sport 2)

TENIS

  • 17:00 Miami Open (EUROSPORT 2)

KRASOKORČUĽOVANIE

  • 14:45 MS v krasokorčuľovaní, voľné jazdy (EUROSPORT 2)

SNOOKER

  • 14:00 Tour Championship, 7. deň (Nova Sport 2)
  • 20:00 Tour Championship, 7. deň (Nova Sport 1)

Súvisiace články