Slovensky prehrali so Slovinskom. Pár hráčok ohrozilo svoju nomináciu, vraví tréner

(Autor: TASR)
TASR|10. sep 2016 o 18:56

Tréner Rojko vzal prehru na seba, no uviedol, že výkon hráčok ho negatívne prekvapil.

POPRAD. Slovenské volejbalistky prehrali v druhom z trojice prípravných duelov so Slovinskom, keď v sobotu podľahli súperovi v Poprade 0:3 a nenadviazali na piatkové víťazstvo 3:1 v Liptovskom Hrádku.

Obaja súperi sa v generálke na kvalifikáciu o postup na majstrovstvá Európy stretnú v Poprade aj v nedeľu o 16.00 h.

Slovensko - Slovinsko 0:3 (-22, -25, -10)

Zápas trval: 74 minút. Rozhodovali: Viktoríni-Lisá, Daruľa, 350 divákov

Slovensko: Koseková 2, Radosová 5, Abrhámová 8, Drobňáková 6, Pencová 7, Crkoňová 3, libero Valachová (Palgutová 2, Salanciová 4, Kuciaková 0, Kubová 2, Dudová 1)

Slovinsko: Grudina 9, Najdič 1, Potokar 10, Planinšec 8, Mlakar 10, Cvetanovič 10, libero Medved (Božič 0, Blagne 0, Igličar 2, Zdovc 0)

Hlas:

Marek Rojko, tréner SR: "Zápas po športovej stránke nebudem hodnotiť. Myslím, že družstvo po zápase pochopilo, čo sa dnes stalo a zaujíma ma reakcia zajtra. Obrovským pozitívom je, že sa po zranení vrátila Salanciová s veľmi slušným športovým prejavom. Musím priznať, že dve-tri hráčky ohrozili dnešným výkonom svoju nomináciu na kvalifikáciu. Je zlé, že sme takýto výkon predviedli v predposlednom zápase pred kvalifikáciou a je to nepríjemné. Čaká nás s hráčkami rozbor zápasu a porada, kde nepôjde iba o volejbal a musíme si to rozobrať. Za dnešný výkon beriem plnú zodpovednosť, ale som z toho veľmi nepríjemne prekvapený."

Nachádzate sa tu:
Domov»Halové športy»Volejbal»Slovensky prehrali so Slovinskom. Pár hráčok ohrozilo svoju nomináciu, vraví tréner