Streda, 16. júna, 2021Meniny má Blanka, Bianka

Slovan nastúpi proti CSKA v rovnakej zostave ako proti Rige

Tréner Čada. (Autor: TASR)
SITA|21. okt 2013 o 11:10

Tréner Čada nebude meniť zostavu, chytať bude Janus.

BRATISLAVA. HC Slovan Bratislava nastúpi v pondelkovom šiestom domácom zápase za sebou v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL) proti CSKA Moskva bez zmien v zostave v porovnaní so štvrtkovým duelom s Dinamom Riga (3:4). Slovan bude hrať opäť v belasých dresoch, rovnako ako v utorok proti HC Lev Praha.

V bránke dostane príležitosť Jaroslav Janus, na striedačke bude pripravený Miroslav Kopřiva. Prvú defenzívnu dvojicu tvoria Martin Škoula so Zdeňkom Kutlákom, ktorý nedohral predchádzajúci zápas proti Rige. V druhej obrane sú Michal Sersen s Tomášom Mojžíšom a v tretej Jonathan Sigalet s Martinom Štajnochom. Siedmym bekom bude Vladimír Mihálik.

Tréner Rostislav Čada pošle na ľad ako prvý útok Juraja Mikúša s krídlami Milanom Bartovičom a Tomášom Netíkom. V druhom útoku sa predstavia Michal Vondrka, Michel Miklík a center Peter Ölvecký, v treťom Roman Kukumberg, Mário Bližňák a Libor Hudáček. Pozícia trinásteho útočníka patrí znova Tomášovi Mikúšovi, takže v štvrtej formácii nastúpia Marko Daňo, Tomáš Matoušek a Richard Mráz.

Po súboji s CSKA Moskva čaká Slovan séria štyroch duelov u súperov, keď cestuje do Čerepovca, Jaroslavľa, Mytíšč a Petrohradu.

V tabuľke Západnej konferencie patrí Bratislavčanom 13. priečka s 20 bodmi. Na ôsmy HC Lev Praha strácajú sedem bodov, ale majú zápas k dobru.

Predpokladaná zostava Slovana:

Janus - Škoula, Kutlák, Sersen, Mojžíš, Štajnoch, Sigalet, V. Mihálik - Netík, J. Mikúš, Bartovič - Miklík, Ölvecký, Vondrka - Kukumberg, Bližňák, L. Hudáček - M. Daňo, Matoušek, R. Mráz - T. Mikúš

Súvisiace články