Slovan porazil Dinamo Minsk a vyhral posledný zápas v sezóne

Sportnet|1. mar 2018 o 00:00

Na posledný zápas Slovana bol zvedavý plný štadión.

Hokej - Kontinentálna hokejová liga (KHL) - štvrtok:

HC Slovan Bratislava - Dinamo Minsk 4:2 (2:1, 1:0, 1:1)

Góly: 1. Garbutt (Z. Boychuk), 7. Viedenský (Lamper, Meszároš), 34. Colby Genoway (Lamper, Garbutt), 60. Hecl - 3. Howden (Skille, Fontaine), 53. Chenkeľ (Kitarov, Karabaň)

Vylúčení: 6:7 na 2 min, navyše: Colby Genoway (Slovan) 10+DKZ za nedovolené bránenie, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Kuľov, Osin - Golovľov, Palej (všetci Rus.), 10 055 divákov

Slovan: Štěpánek - A. Meszároš, Sersen, Černý, Després, Bačík, Švarný, Hedera - Lamper, Z. Boychuk, Garbutt - Colby Genoway, Viedenský, Réway - M. Sloboda, A. Šťastný, Skalický - Ščerbatov, Sádecký, Hecl

Minsk: Enroth - Lisovec, Gragnani, Osipov, Korobov, Chenkeľ, Šinkevič, Znacharenko - Fontaine, Howden, Skille - Linglet, Kovyršin, Pavlovič - Drozd, Volkov, Kitarov - Karabaň, Ambrožejčik

BRATISLAVA. Hráči Slovana Bratislava ukončili sezónu 2017/2018 v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL) štvrtkovým domácim triumfom 4:2 nad bieloruským Dinamom Minsk. Zverenci trénera Eduarda Zankovca sa tak víťazne rozlúčili so súťažným ročníkom a svojimi priaznivcami.

Slovan vo štvrtok viedol už od 24. sekundy gólom Ryana Garbutta, no za hostí vyrovnal Quinton Howden. Domácim potom zariadil najtesnejší náskok Marek Viedenský a tretí gól pridal Colby Genoway.

Pozrite si priebeh posledného zápasu Slovana v aktuálnej sezóne KHL 2017/2018: fotogaléria

2.3.2018

Za Minsk v 53. min skorigoval Kristian Chenkeľ, konečnú podobu výsledku dal 40 sekúnd pred treťou sirénou do prázdnej bránky Marek Hecl.

Bratislavský klub v tomto ročníku v 56 dueloch nazbieral 58 bodov a v tabuľke Západnej konferencie obsadil predposlednú 12. pozíciu. O matematickú šancu na prienik do play off prišiel už v prvej polovici januára.

Hlasy po zápase:

Eduard Zankovec (tréner Slovana): "Obaja súperi hrali dobre. Som veľmi rád, že sa nám podarilo triumfovať. Veľmi dobre sme hrali v presilovke, a to bolo rozhodujúce. V tretej tetine sme sa skoro celý čas bránili, ale brankár Štěpánek zachytal výborne."

Gordie Dwyer (tréner Dinama Minsk): "Myslím si, že sme bojovali tvrdo v tomto dueli, ale brankár domácich bol skvelý. Mali sme dosť striel, ale chýbali nám góly. Domáci mali dobrý začiatok, z čoho potom ťažili počas celého stretnutia. Na ľade sme nechali všetko, pred výbornou atmosférou sa nedalo inak."

Marek Viedenský (útočník Slovana): "Sme radi, že sme vyhrali posledný zápas sezóny pred vypredaným hľadiskom. Chceli sme sa fanúšikom odvďačiť za podporu počas celej sezóny, aj keď nebola vydarená. Aspoň bodka za sezónou bola dobrá. Vyhrali sme posledný zápas, no bohužiaľ to nebolo vo finále play off. Zo začiatku sezóny sme prehrali veľa duelov, vonku sme veľa nebodovali. Zranenie ma trochu zastavilo, som rád aspoň za 40 zápasov. Teraz je čas na oddych, rozhodol som sa ukončiť sezónu a poriadne sa pripraviť na nasledujúci ročník."

Stručný priebeh zápasu

I. tretina

Slovan začal zostra a už v 24. sekunde viedol 1:0 - Garbutt vnikol do útočného pásma po pravej strane a delovkou pod hornú žŕdku prekonal Enrotha. Radosť domácich z náskoku trvala necelé tri minúty, keďže Howden zasunul puk za Štěpánka po peknej prihrávke od Skilleho.

Vzápätí prišla presilovka pre Slovan a sekundu po jej skončení Bratislavčania opäť vyhrávali, delovku Meszároša od modrej čiary a teči Lampera usmernil medzi Enrothove betóny Viedenský. V druhej polovici prvej tretiny obaja súperi nevyužili po jednej presilovke.

II. tretina

V druhej tretine šancí na oboch stranách ubudlo, brankári nemali veľa práce. Prišla však 34. min a Colby Genoway strelou z pravého kruhu prekonal Enrontha, Slovan viedol 3:1. Pokus Howdena potom kryl Štěpánek a so strelou Hecla na opačnej strane si poradil brankár Dinama Minsk.

III. tretina

V úvode tretej časti sa Slovan úspešne ubránil 32-sekundovej presilovke súpera o dvoch korčuliarov, v 48. min pálil Bačík do betónov Enrotha. V 53. min sa hosťom podarilo znížiť zásluhou dorážky Chenkeľa, ale 40 sekúnd pred treťou sirénou dal konečnú podobu výsledku domáci Marek Hecl. Škvrnou bola bitka v stredovom kruhu po strelení Heclovho gólu.

Online prenos: HC Slovan Bratislava - Dinamo Minsk (KHL 2017/2018)

KHL  2017/2018
01.03.2018 o 19:00
Slovan
4:2
(2:1, 1:0, 1:1)
60' minúta
Ukončený
Dinamo Minsk
Prehľad
Góly a asistencie: 1. Garbutt (Boychuk), 7. Viedenský (Lamper, Meszároš), 34. Co. Genoway (Lamper, Garbutt), 60. Hecl (Viedenský) – 3. Q. Howden (Skille, Fontaine), 53. Chenkel (Kitarov, Karaban). Rozhodca: Kuľov, Soin – Golovľov, Palej. Diváci: 10.055.
Je po sezóne, Slovan zvládol posledný domáci zápas a do tabuľky si zapíše tri body. Hostia sa v závere tretiny vrátili kontaktným gólom späť do hry, hrali power play a inkasovali. Slovan sa rozlúči s divákmi tradičnou ďakovačkou, ja vám všetkým želám dobrú noc a všetko dobré. Z Bratislavy Vladimír Korduliak.
Koniec zápasu.
59:48
Slovan s pukom na hokejkách v pásme hostí, je po zápase.
59:20
Fontaine dve minúty za napadnutie, kráľ Šalamún by toto vyriešil isto lepšie.
59:20
importantIhneď po góle sa strhla v stredovom kruhu hromadná bitka, škvrna na koniec sezóny musí byť.
59:20
59:20
goalSlovan Bratislava dal gól!
Minsk kombinoval s pukom v pásme domácich, MAREK HECL mu puk zobral a poslal ho do prázdnej bránky hostí. Asistencia: Marek Viedenský.
58:35
importantEnroth na striedačke, Minsk hrá power play bez brankára.
58:03
importantOddychový čas hostí, čo vymyslia na záver tretej tretiny?
58:03
importantOsipov neuspel z ľavej strany od kruhu, Štepánek šiel do pokľaku puk kryje vo svojom náručí.
57:30
Domáci v plnom počte, Minsk však dohráva akciu v pásme domácich.
57:22
Skille opäť v akcii, príklep z ľavého kruhu, Štepánek puk cez rameno vyrazil späť do hry.
56:35
importantSkille z ľavej strany naservíroval puk pre bránkovisko, Fontaine spálil tutovku zápasu a puk poslal na zadný mantinel.
56:23
Hostia v plnom počte, Minsk bude hrať presilovku, pri hre štyroch proti štyrom slabý záblesk na strane hostí.
55:30
Nedovolené bránenie v podaní Genowaya, dve minúty + osobný trest desať minút + do konca zápasu, trest odsedí Sádecký a hrať budeme štyria proti štyrom.
54:23
Drozd za seknutie na lavici hanby, Slovan si zahrá presilovku v tom najvhodnejšom čase.
53:50
Minsk sa chybnou prihrávkou sám pripravil o pásmo, hostia sa snažia o vyrovnanie, Slovan zbrane neskladá.
52:09
52:09
goalDinamo Minsk dal gól!
Z pravého kruhu vystrelil Karaban, Štepánek puk vyrazil pred seba, Kitarov poslal puk vľavo a KRISTIAN CHENKEL uspel v dorážke. Domáci sa dožadovali videa, arbitri boli iného názoru. Asistencie: Alexander Kitarov a Danila Karaban.
51:19
Domáci v plnom počte, Slovan aj toto svoje oslabenie ubránil a Minsk sa kontaktným gólom do hry vrátiť nedokázal.
50:43
Štepánek opäť riešil nepríjemnú situáciu z pravej strany, puk len preletel bránkoviskom a Jakubovo meno sa skandovalo v kotli.
50:27
Gragnani vystrelil od modrej, Štepánek puk vyrazil a Minsk drží belasých v pásme pod tlakom.
49:19
Černý za podrazenie Kitarova pôjde zohrievať trestnú lavicu, menší trest dve minúty.
47:51
Minsk vyhral buly, puk smeroval na modrú a odtiaľ sa chcel do listiny strelcov zapísať Lisovec, bez úspechu, Štepánek ho vychytal.
47:45
Kovyršin v zakončení úspešný nebol, aj Štepánek išiel teraz do pokľaku a puk schoval pod svojimi rukavicami.
47:34
importantBačík po prechode modrou pálil príklepom, Enroth v pokľaku a len to tak zazvonilo na jeho betónoch.
46:37
Hostia v plnom počte, Slovan v tejto sekunde nezvládol prečíslenie tri na jedna.
46:22
Sersenova delovka od modrej si cestu do siete nenašla, Enroth ľavým betónom puk poslal späť do hry.
45:45
Slovan kombinoval s pukom v pásme súpera, kombinoval, až dokombinoval, hostia poslali pozdrav za bránku Štepánka.
45:02
Després vystrelil z ľavej strany od modrej od mantinelu zápästím, Enroth v pokľaku puk schoval do rukavice.
44:37
Podrazenie Hecla a na trestnú putuje za Enrotha jeho spoluhráč.
44:04
Karaban pálil z pravého kruhu a že puk zasa Štepánek zatočil do svojej lapačky.
43:23
Domáci v plnom počte, Slovan prežil svoje oslabenia bez straty desiatky, snáď už sa to na ľadovej ploche trochu upokojí.
42:58
Gragnani pálil od modrej z ľavej strany, Štepánek puk poslal na ochrannú sieť, chlapci bojujú o puk pri mantineli.
42:18
Puk opustil zónu domácich a skončil až za bránkovou čiarou hostí, cenné sekundy z oslabenia ubiehajú.
42:13
Štepánek likviduje strelecký pokus hostí z pravej strany, Minsk stále drží domácich pod tlakom.
41:55
Slovan so štyrmi hráčmi, Švarný je už späť na ľadovej ploche.
41:40
Minsk posadil Slovan na kolotoč, domáci prihrávku hostí vystihli a puk skončil vysoko na ochrannej sieti.
41:23
Nedovolené bránenie a Garbutt putuje k Švarnému, 32 sekúnd bude Slovan v trojke?
41:10
Hostia v plnom počte, Gragnani späť na ľadovej ploche a Minsk bude pokračovať v hre svojou presilovkou.
40:36
Slovan so štyrmi hráčmi a je po presilovke Dinama.
40:11
Minsk začal tretiu tretinu presilovkou a ofsajdom.
40:01
Začala sa tretia tretina.
Ďalšia tretina sa začne približne o 20:50.
Minsk bol v druhej tretine nepríjemným súperom a mal množstvo dobrých šancí na vyrovnanie, Štepánek má dnes svoj deň a likviduje jeden puk za druhým. No a tak už to v športe chodí, že sa snažíš a padne ti to tam, tretí kúsok do siete hostí pridal po peknej akcii Genoway. Tretiu tretinu bude Slovan začínať v oslabení, počkáme si, akú taktiku zvolia hostia za svojim úspechom. Pomer striel medzi žrde v druhej tretine 7:16.
40:00
Druhá tretina sa skončila.
39:55
Švarný dostal dve minúty za hákovanie, Minsk bude hrať v štyroch, Slovan s tromi mužmi.
39:55
importantAmbrožejčik neuspel v tutovke z pravej strany, puk poskakoval v bránkovisku, hlavný hru prerušil pre faul belasých.
39:10
Seknutie a lavicu hanby bude zohrievať Gragnani, budeme tak hrať štyria proti štyrom.
39:08
importantSkalický hľadal pukom z pravej strany pred bránkou Šťastného, hostia si takmer dali vlastenca.
38:36
Za držanie dostal dvojku Černý, Minsk v závere druhej tretiny dostal výhodu presilovej hry.
38:25
Skille potiahol puk do pásma a vystrelil spoza kruhov z ľavej strany, Štepánek pánom situácie a že sa Jakub v tej bránke dnes nenudí...
37:30
Lamper bol tvrdo zaparkovaný na mantinel Znacharenkom, napokon v bolestiach odkorčuľoval na striedačku po svojich.
36:42
importantHecl pálil z medzikružia, Enroth puk poslal za svoju bránku a tribúny opäť tlieskali akcii domáceho klubu.
35:51
Kitarov vystrelil po prechode modrou z ľavého kruhu, kam potiahol puk, Štepánek aj tento puk zatočil do svojej rukavice.
35:16
importantPuk v pred bránkovom priestore poslal medzi tri žrde Howden, Štepánek puk krásne zatočil do lapačky a roztlieskal divákov na tribúnach.
33:37
33:37
COLBY GENOWAY vystrelil zápästím z pravého kruhu a okolo ramena Enrotha si puk našiel cestu do bránky. Asistencie: Patrik Lamper a Ryan Garbutt.
32:25
Šinkevič dve minúty za držanie, Slovan dostal výhodu v podobe presilovej hry.
32:20
Minsk sa snažil čo to s pukom v pásme domácich urobiť, napokon puk končí v lapačke Štepánka a v hre pokračujeme po reklamnej prestávke.
31:53
Minsk sa previnil proti pravidlám zakázaným uvoľnením, hra sa tak vráti späť pred Enrotha.
30:23
Enroth likviduje propagačný puk domácich, Slovan bude mať pásmo na vhadzovanie.
28:29
Skalický vystrelil z medzikružia, puk zablokovali zrejme hráči pred Enrothom, Slovan ožil a počuť to aj na tribúne.
27:40
Boychuk z vrcholu ľavého kruhu puk dvihol privysoko a Enroth sa za pukom len pozeral.
26:50
Kitarov strelou spoza kruhov zápästím puk poslal na ochranné sklo, neviem, na čo Slovan čaká, na vyrovnanie?
25:52
Drozd z ľavej strany poslal puk pred bránku, Skille bol v zakončení nepresný a po chvíľke Slovan puk poslal aspoň na chvíľu von z pásma.
24:55
Dinamo sa previnilo proti pravidlám ofsajdom, hra musela byť prerušená.
23:55
Fontaine vytiahol puk z malej skrumáže a snažil sa prekvapiť Štepánka, nepodarilo sa mu to, puk majú stále na hokejkách hráči z Bieloruska.
22:47
Hecl z pravého kruhu puk posielal k bránkovisku, Chenkel ho poslal na ochrannú sieť, vhadzujeme po ľavej ruke Enrotha.
21:15
Šerbatov zakončoval z ľavej strany od kruhu, puk smeroval k druhej žrdi a len tesne minul priestor hosťujúcej bránky.
20:47
20:01
Začala sa druhá tretina.
Ďalšia tretina sa začne približne o 19:55.
V prvej tretine domáci začali ako sa patrí a hneď prvý puk skončil v sieti súpera. Hostia zakrátko vyrovnali, Slovan však dostal výhodu v podobe presilovej hry a ujal sa vedenia. Potom sme videli ešte niekoľko krásnych akcií, ktoré si pýtali gól, gólmani a najmä Štepánek však už zmenu skóre nepripustili. Pomer striel medzi žrde v prvej tretine 10:11.
20:00
Prvá tretina sa skončila.
19:57
Lamper vybojoval puk pri mantineli, potiahol ho na vnútornú stranu pravého kruhu a vystrelil, k úspechu tento strelecký pokus však neviedol.
18:35
Skille sa teraz prezentoval strelou švihom z ľavého kruhu, Štepánek puk poslal späť do hry a Slovan vyrazil do akcie.
17:08
importantPrečíslenie hostí tri na jedna, Karaban z pravej strany našiel pred bránkoviskom spoluhráča, Skille z prvej švihom vystrelil, Štepánek puk zlikvidoval.
16:41
Linglet zakončil z pravého kruhu, Štepánek dobre čítal hru a puk zatočil do svojej lapačky.
15:49
Hostia v plnom počte, Minsk oslabenie prežil a naopak, mohol sa postarať aj o vyrovnanie.
15:26
Meszároš od modrej minul cieľ, hostia puk okamžite poslali von z pásma až za bránku Štepánka.
14:29
importantSlovan chyboval v rozohrávke, na bránku domácich sa sám rútil Fontaine, chcel zasunúť po ľade medzi betóny, Štepánek podržal tím od Dunaja a puk poslal späť do hry.
13:49
Linglet dve minúty za hrubosť, Slovan dostal k dispozícii lacnú presilovku.
10:58
Domáci v plnom počte, Slovan svoje oslabenie ubránil aj za pomoci konštrukcie Štepánkovej bránky.
10:52
Osipov vystrelil od modrej, Štepánek puk lapačkou poslal späť do hry, defenzíva belasých však puk do bezpečia poslať nedokázala, Minsk pri puku.
10:46
Kitarov vystrelil z ľavej strany z ostrého uhla, Štepánek priestor pri žrdi vykryl a zmenu skóre nepripustil.
10:33
Skalický vyhodil puk von z pásma, Slovan posiela na ľad čerstvé sily.
09:15
importantGragnani nahadzoval puk od modrej a medzi kruhmi ho na konštrukciu domácej bránky usmernil Drozd, so Slovanom teraz hrala hokejová šťastena.
08:58
Garbutt dostal dve minúty za podrazenie, Minsk si tak zahrá svoju početnú výhodu.
08:16
importantPrečíslenie hostí dva na jeden, Howden poslal puk vpravo na hokejku Fontainea, ten pálil z prvej, Štepánek puk poslal späť do hry a zmenu skóre nepripustil.
06:18
06:18
Slovan kombinoval s pukom na paliciach v pásme hostí, strelou od modrej sa prezentoval Meszároš, a pred bránkoviskom biliardová akcia domácich a gól napokon zapísaný pre MAREKA VIEDENSKÉHO. Asistencie: Patrik Lamper a Andrej Meszároš.
04:55
Minsk poslal puk von cez všetky čiary a oba tímy posielajú na ľad nových mužov.
04:23
Després pálil švihom z vrcholu pravého kruhu, Enroth puk poslal späť do hry, Slovan drží hostí v pásme.
04:17
Karaban dve minúty za vrazenie, presilovú hru ako prvý si v zápase zahrá Slovan.
03:36
Linglet prevetral lapačku Štepánka strelou z pravého kruhu, Jakub puk bezpečne v stoji zlikvidoval.
02:50
02:50
Akcia chlapcov v bielych dresoch, puk z pravej strany smeroval na vzdialenejšiu stranu bránkoviska a QUINTON HOWDEN puk poslal do siete. Asistencia: Jack Skille a Justin Fontaine.
02:28
Po prvom góle sa nič mimoriadne na ľadovej ploche nedialo, až teraz Slovan založil útok, Hecl vystrelil z ľavého kruhu a puk skončil v lapačke Enrotha.
00:24
00:24
Začíname ako sa patrí, za pravým kruhom si puk na hokejku prevzal RYAN GARBUTT, prešiel cez kruh a puk zavesil pod brvno Enrothovej bránky. Asistencia: Zach Boychuk.
00:01
Stretnutie sa práve začalo.
Príjemný podvečer z Bratislavy želám všetkým priaznivcom hokeja a HC Slovan Bratislava. Belasí sa dnes rozlúčia so sezónou v zápase s Dinamom Minsk. Na ľadovej ploche prebieha rozkorčuľovanie v plnom prúde, domáci v modrých, hostia v bielych farbách.
Úvodné zostavy:

HC Slovan Bratislava:

Štepánek (Sedláček) – Meszároš (C), Sersen (A), Černý, Després, Bačík, Švarný (A), Hedera – Lampre, Boychuk, Garbutt – Genoway, Viedenský, Réway – Sloboda, Šťastný, Skalický – Šerbatov, Sádecký, Hecl

HC Dinamo Minsk:

Enroth (Karnauchov) – Lisovec, Gragnani (A), Osipov, Korobov (A), Chenkel, Šinkevič, Znacharenko – Fontaine, Howden, Skille – Linglet, Kovyršin, Pavlovič (C) – Drozd, Volkov, Kitarov – Karaban, Ambrožejčik

Rozhodca:

Kuľov, Soin – Golovľov, Palej.
Hokejisti HC Slovan, ukončia svoje účinkovanie v aktuálnej sezóne pred domácim publikom, vo štvrtok večer budú hostiť hokejistov Dinama Minsk.

HC Dinamo Minsk je pomerne mladý tím. Datuje vznik v roku 2003. História klubu siaha však až do roku 1976. Dinamo odohralo v najvyššej lige vtedajšieho Sovietskeho zväzu 5 sezón, s najlepším výsledkom v sezóne 1989/1990, keď obsadilo v tabuľke 10. miesto. Neskôr sa klub premenoval na Tivali Minsk a hral domácu ligu v Bielorusku.

Dinamo Minsk vstúpilo do KHL pri jej zrode v roku 2008. V prvých dvoch ročníkoch sa do play-off súťaže neprebojovalo. V ďalších dvoch ročníkoch sa hráči bieloruského klubu do play-off prebojovali, no svoje účinkovanie ukončili v prvom kole, najskôr boli nad ich sily hráči Lokomotiv Jaroslavľ a o rok neskôr klub Dinamo Moskva. V piatom ročníku brány play-off pre Dinamo zostali zatvorené. Postupne hráči Dinamo Minsk obsadili v záverečnom účtovaní KHL 22., 19., 16., 13. a 19. miesto. V šiestom ročníku tomu nebolo inak, brány play-off zostali zatvorené a klub skončil v celkovom hodnotení na 26. mieste. Pre kluby, ktoré nepostúpili do play-off existovala možnosť zabojovať o Pohár útechy. Minsk sa dostal až do finále, keď postupne vyradil bratislavský Slovan, Atlant Mytišči a Severstaľ Čerepovec. No vo finále bol nad jeho sily Avangard Omsk, ktorý sériu ukončil víťazstvom 3:0 na zápasy. V siedmej sezóne sa Dinamo prebojovalo do záverečného play-off, no konečnú mu v prvom kole vystavil Jokerit Helsinki, ktorý zvíťazil v sérii 4:1 na zápasy, čo pre Dinamo znamenalo historicky najlepšie umiestnenie9. priečka plejády mužstiev KHL. V ôsmej sezóne to bolo bez účasti vo vyraďovacích bojoch so zaknihovaním 18. miesta pelotónu. V uplynulej sezóne Dinamo vybojovalo postup do play-off, no opäť to bolo len o prvom kole a z postupu po sérii 4:1 na zápasy sa radoval Lokomotiv Jaroslavľ.

Bielo-modrý dres klubu obliekajú okrem domácich hráčov z Bieloruska aj traja hráči z Kanady, káder dopĺňajú po jednom mužovi Švédsko, USA a Ruská federácia. V roku 2010 sa Dinamo presťahovalo do novej haly, ktorá nesie názov Minsk-Aréna a s kapacitou 15.086 divákov patrí medzi najväčšie v celej KHL. Hlavným trénerom mužstva je Kanaďan Gordie Dwyer.

V aktuálnej tabuľke KHL zaznamenal Minsk z 55 zápasov 73 bodov, Slovan odohral rovnaký počet zápasov a získal zatiaľ 55 bodov. Súperi sa v aktuálnej sezóne stretli už trikrát, v Bratislave zvíťazil Slovan 4:2, potom dva zápasy v Minsku vyzneli pre domácich, Dinamo sa radovalo z víťazstiev po výsledkoch 3:1 a 3:2.

Srdečne Vás pozývam k sledovaniu ďalšieho zápasu KHL, vypredaná Aréna Ondreja Nepelu bude hostiť tím z Bieloruska a my vám aj z tohto zápasu krátkymi písanými vstupmi sprostredkujeme aktuálne dianie na bratislavskej ľadovej ploche.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 19:00.