Utorok, 26. októbra, 2021Meniny má Demeter

Trio dlhoročných reprezentantov sa rozlúči s tímom v októbri

Martin Škrtel (druhý zľava) hlavičkuje loptu v zápase proti Malte. (Autor: Jozef Jakubčo - SME)
SITA|28. máj 2019 o 12:36

Tréner hráčom vyjde v ústrety.

BRATISLAVA. Trio niekdajších dlhoročných slovenských reprezentantov Martin Škrtel, Tomáš Hubočan a Adam Nemec si definitívne poslednýkrát oblečie na seba dres národného mužstva v októbrovom asociačnom termíne.

V ňom Slováci nastúpia doma proti Walesanom v dueli E-skupiny kvalifikácie o postup na ME 2020 (hrá sa 10. októbra, pozn.) a následne aj v jednom prípravnom zápase.

Prezident Slovenského futbalového zväzu (SFZ) Ján Kováčik pred niekoľkými mesiacmi avizoval, že to bude súper zvučného mena. Následne sa v médiách objavila neoficiálna správa, že by to mohol byť Uruguaj.

"Ešte neviem, či to bude Uruguaj. Na tento termín zatiaľ súpera nemáme. Stále je to v riešení, ale verím, že sa to v blízkom čase uzavrie. V tom prípravnom zápase po kvalifikačnom dueli s Walesom by sa mali rozlúčiť všetci traja hráči - Martin Škrtel, Tomáš Hubočan a Adam Nemec.

Už som s nimi telefonoval a dohodli sa. Prejavili túžbu rozlúčiť sa z ihriska, takže týmto spôsobom im vyjdeme v ústrety," povedal kouč reprezentácie SR Pavel Hapal.

Súvisiace články