Maďarsko
Maďarsko

EURO 2024: Maďarsku stačil jeden gól v zápase proti Škótsku

Fotogaléria (30)
Škótsko - Maďarsko: ONLINE prenos zo zápasu na EURO 2024 (ME vo futbale) v Nemecku. (Autor: Sportnet)
Sportnet|23. jún 2024 o 18:00

Sledovali ste ONLINE prenos z ME vo futbale (EURO 2024): Škótsko - Maďarsko.

STUTTGART. Škótsko a Maďarsko dnes hralo ďalší zápas na EURO 2024 (ME vo futbale 2024). Sledovali ste ONLINE prenos Škótsko vs. Maďarsko.

Duel skupiny A sa hral na štadióne MHP-Arena Stuttgart, na ktorom hrá svoje domáce zápasy VfB Stuttgart a z víťazstva 1:0 sa tešilo Maďarsko.

Pozrite si tiež priebežné tabuľky a celkový program šampionátu.

Futbal ste sledovali naživo ako online prenos.

ONLINE PRENOS: Škótsko - Maďarsko na EURO 2024 (LIVE)

Majstrovstvá Európy Skupina A 2023/2024
23.06.2024 o 21:00
Škótsko
0:1
(0:0, 0:1)
90+12 minúta
Ukončený
Maďarsko
Prehľad
Góly: 90+10. Csoboth. ŽK: 50. McTominay (SCO) – 18. Styles (HUN), 26. Orbán (HUN), 44. Schäfer (HUN), 80. Kleinheisler (HUN). Rozhodca: Tello – Chade, Brailovsky (ARG).
Prenos
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 1:7. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 3:5. Fauly: 14:13.
Maďari vyhrávajú dnešný zápas 1:0. Jediný gól strelil v desiatej nadstavenej minúte Kevin Csoboth. Hráči Maďarska budú však musieť čakať na ďaľšie výsledky zápasov, či sa im podarí s tromi bodmi postúpiť. Ja sa lúčim a prajem ešte pekný večer.
90+12
Koniec zápasu.
90+10
goalTím Maďarsko práve strelil gól! Maďari dávajú gól v hodine dvanástej a stále ešte živia nádej na štvrťfinále! Škóti prepadli na útočnej polovici. KEVIN CSOBOTH založil úročnú akciu a aj ju zakončil, keď dostal prihrávku do pokutového územia a presnou strelou prekonal Gunna.
90+9
Hanley zakončoval z hranice vápna! Gulácsi jeho pokus vyrazil. Gól by však kvôli ofsajdu neplatil.
90+7
Škóti sa dostali do obrovskej šance, ale Mctominaya zastavil ofsajd.
90+6
Nagy fauloval Morgana. Škóti sa dostanú k lopte.
90+4
Armstrong posielal centrovanú loptu do pokutového územia. Nikoho zo spoluhráčov však nenašiel.
90+3
importantObrovská šanca Maďarska! Csoboth zakončoval z pravej strany a trafil tyč Gunnovej brány!
90+2
Szoboszlai pálil tvrdo z pravej strany vápna. Gunn opäť s veľmi dobrým zákrokom.
90+1
Po rohovom kope zakončoval opäť Schäfer! Jeho strela však minula bránu.
90
Schäfer pálil z pravej strany pokutového územia. Gunn jeho pokus vyrazil na rohový kop.
89
changeStriedanie v tíme Škótsko:
z ihriska odchádza Andrew Robertson, prichádza Lewis Morgan.
87
changeStriedanie v tíme Maďarsko:
z ihriska odchádza Miloš Kerkez, prichádza Kevin Csoboth,
z ihriska odchádza Bendegeuz Bolla, prichádza Zsolt Nagy.
86
Orbán a Hendry sa zrazili hlavami. Obaja sä otrasení, ale vyzerá to tak, že v zápase budú pokračovať.
85
Sallai posielal center z pravej strany na malé vápno, ale Hendry odhlavičkoval loptu do bezpečia.
84
z ihriska odchádza Anthony Ralston, prichádza Ryan Christie,
z ihriska odchádza Billy Gilmour, prichádza Kenny McLean.
82
Nagy posielal oblúčik do pokutového územia, ale našiel iba pripraveného Gunna.
80
yellowCardŽltá karta pre tím Maďarsko (László Kleinheisler).
79
importantScott McTominay vysunul do veľkej šance Armstronga, ktorého k zemi poslal Orbán, ale hlavný arbiter pokutový kop nepíska!
77
z ihriska odchádza John McGinn, prichádza Stuart Armstrong,
z ihriska odchádza Che Adams, prichádza Lawrence Shankland.
75
z ihriska odchádza Márton Dárdai, prichádza Attila Szalai,
z ihriska odchádza Barnabás Varga, prichádza Martin Ádám.
74
Varga je odnášaný na nosidlách. Celý štadión mu tlieska.
73
Brankár Gunn je v poriadku a v zápase bude pokračovať.
72
Okolo Vargu je postavená plachta. Dúfam, že hráč Maďarska bude v poriadku.
71
importantHlavný arbiter Tello si preveruje situáciu aj s videorozhodcom.
69
Varga sa zrazil s brankárom Gunnom. Maďarský hráč je na tom veľmi zle. Okamžite k nemu mieria zdravotníci.
69
Sallai bol faulovaný pred pokutovým územím. Štandardka pre Maďarsko.
67
Szoboszlai sa snažil dlhým pasom nájsť na pravom krídle Sallaia, ale prihrávka bol veľmi nepresná.
65
Ralston dostal loptou priamo do tváre. Bol trochu otrasený, ale v zápase bude pokračovať.
64
Škóti zatlačili svojho súpera útočnej polovici. Maďari sa však výborne bránia.
62
z ihriska odchádza Callum Styles, prichádza Ádám Nagy.
61
Aktuálny pomer streleckých pokusov 1:7.
59
John McGinn sa presadil na pravom krídle a prihrávkou vo vápne hľadal nabiehajúceho McTominaya. Výborne zakročil Orbán a akciu Škótov zastavil.
57
Pekná a rýchla akcia Maďarov, na ktorej konci bolo zakončenie Sallaia. Jeho strelu zblokoval na rohový kop Robertson.
56
V druhom polčase je to zatiaľ veľká futbalová nuda. Zápasu by pravdepodobne veľmi pomohol gól.
54
Che Adams si naviedol loptu na stred pokutového územia a zakončil. Jeho strela však letela vysoko nad bránu.
53
Aj v druhom polčase je zápas hlavne o súbojoch. Je to boj o každú jednu loptu.
50
yellowCardŽltá karta pre tím Škótsko (Scott McTominay).
49
Szoboszlai predĺžil v pokutovom území loptu hlavou na Sallai. Ten si ju prebral a vypálil z otočky. Jeho strelu bez problémov chytá Gunn.
47
Obidve mužstvá vybehli do druhého polčasu na ihrisko bez zmeny v zostave.
46
Začal sa druhý polčas.
V prvom polčase sme gól nevideli. Veľa futbalovej krásy prvý polčas neponúkol. Uvidíme čo ponúkne druhý polčas.
45+1
Prvý polčas sa skončil.
45+1
Dominik Szoboszlai pálil spoza vápna. Loptu poslal vysoko nad bránu.
44
yellowCardŽltá karta pre tím Maďarsko (András Schäfer).
42
importantDominik Szoboszlai poslal parádny center do vápna, kde si zbehol Orbán a jeho zakončenie skončilo na brvne Gunnovej brány!
41
Adams poslal tvrdo k zemi Vargu. Maďari budú zahrávať opäť štandardku z výbornej pozície.
40
McGinn pálil z pravého krídla. Jeho strele chýbala potrebná razancia.
38
Maďari mali veľmi dobrých pár posledných minút. Vysunuli svoj presing na útočnú polovicu a Škóti s tým majú veľké problémy.
36
Sallai pálil spoza pokutového územia. Jeho bomba letela nad bránu Gunna.
35
Maďari zahrozili. Kerkez posielal z ľavej strany center do vápna, ale McTominay previedol veľmi dobrý defenzívny zákrok.
33
Dominik Szaboszlai sa postavil k realizácii priameho kopu. Trafil však len dobre postavený múr. Následovať bude rohový kop.
32
Adams fauloval pred pokutovým územím Stylesa. Maďari budú zahrávať štandardnú situáciu z veľmi dobrej pozície.
30
Hendry si pomohol pri súboji so Sallaim faulom. Maďari zostanú pri lopte.
28
Maďari získali loptu a vyrazili do rýchleho brejku. Kerkez centroval z ľavej strany do vápna, ale jeho pokus bol zrazený na rohový kop.
26
yellowCardŽltá karta pre tím Maďarsko (Willi Orbán).
25
Aktuálny pomer držania lopty 77% : 23%.
23
Robertson posielal center do pokutového územia, ale obrana Maďarska stojí zatiaľ na pevných nohách.
22
Kerkez fauloval na pravom krídle McGinna. Škóti budú zahrávať ďaľšiu štandardnú situáciu.
20
Výborný pas za obranu dostával Varga, ale stopér Hendry v poslednej chvíli perfektne zasiahol.
18
yellowCardŽltá karta pre tím Maďarsko (Callum Styles).
17
Zápas zatiaľ veľa futbalovej krásy neponúkol. Sledujeme boj v strede ihriska.
15
Szoboszlai posielal centrovanú loptu do pokutového územia, ale nikoho zo spoluhráčov nenašiel. Brankár Gunn dobre vybehol a loptu si stiahol do rukavíc.
13
Dárdai sa snažil na ľavom krídle dlhým pasom vysunúť Sallaia, ale prihrávka bola príliš nepresná.
11
Škóti sú od začiatku zápasu aktívnejší. Držia loptu viac na kopačkách a snažia sa niečo vymyslieť na útočnej polovici.
9
Výbornú strelu z veľkej diaľky vyslal Sallai. Gunn jeho bombu pre istotu vyrazil.
8
8
Botka sa oprel do McTominaya a hlavný arbiter mu píska faul. Škóti budú zahrávať štandardnú situáciu.
7
Sledujeme boj o každú loptu. Ani jedno mužstvo si nič nedaruje. Hrá sa medzi šestnástkami.
5
V zápase je zatiaľ príliš veľa nepresností na oboch stranách.
3
Úvodné minúty zápasu sú za nami. Škóti sa usadili na útočnej polovici. McGinna fauloval Orbán.
1
Hráči Maďarska rozohrali dnešný zápas.
1
Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

Škótsko: Gunn – Ralston, Hendry, Hanley, McKenna, Robertson (C) – McGinn, Gilmour, McGregor, McTominay – Adams.
Náhradníci: Kelly, Clark – Shankland, Christie, Cooper, Armstrong, Morgan, Conway, Jack, McCrorie, McLean, Taylor, Forrest.
Tréner: Steve Clarke

Maďarsko: Gulácsi – Botka, Orbán, Dárdai – Bolla, Styles, Schäfer, Kerkez – Sallai, Varga, Szoboszlai (C).
Náhradníci: Dibusz, Szappanos – Lang, Balogh, Szalai, Fiola, Négo, Á. Nagy, Ádám, Kleinheisler, Gazdag, Z. Nagy, Csoboth, Horváth, Kata.
Tréner: Marco Rossi

Rozhodca: Tello – Chade, Brailovsky (ARG).
Škótsko

Škóti odohrali na ME v Nemecku zatiaľ dva zápasy. Dokázali nazbierať jediný bod za remízu so Švajčiarskom 1:1. V prvom zápase si zmerali sily s domácou reprezentáciou a podľahli jej vysoko 1:5. Ak by dnes Škóti vyhrali postup zo skupiny by im s najväčšou pravdepodobnosťou neušiel.

Maďarsko

Maďari majú na svojom konte zatiaľ 0 bodov. V prvom zápase podľahli Švajčiarsku 1:3 a v druhom zápase padli s domácim Nemeckom 0:2. Ak chcú Maďari mať ešte akú takú šancu na postup musia dnes jednoznačne zvíťaziť. Uvidíme či sa im to podarí.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 21:00.
Fotogaléria zo zápasu Škótsko - Maďarsko na EURO 2024 (skupina A)