AC Miláno deklasovalo súpera, Haraslín proti Ronaldovi nehral

Brahim Diaz oslavuje gól so svojimi spoluhráčmi.
Brahim Diaz oslavuje gól so svojimi spoluhráčmi. (Autor: TASR/AP)
TASR|12. máj 2021 o 23:20

Z víťazstva sa tešil aj obranca Milan Škriniar.

RÍM. Futbalisti Interu Miláno ani po zisku titulu v Serie A nepoľavili vo výkonoch a v stredajšom stretnutí 36. kola rímske AS zdolali 2:1. V ich defenzíve odohral celé stretnutie slovenský reprezentant Milan Škriniar.

Z tímov bojujúcich o účasť v Lige majstrov nezaváhal nikto.

Atalanta Bergamo zdolala doma 2:0 Benevento, ktorému už chýba veľmi málo, aby ako posledný tretí tím získal definitívnu istotu zostupu.

Milánske AC po prestávke prevalcovalo FC Turín na jeho ihrisku a zvíťazilo 7:0. Hetrikom sa blysol chorvátsky útočník Ante Rebič.

Juventus Turín zvíťazil na pôde Sassuola 3:1. V zeleno-čiernom drese domácich nenastúpil Lukáš Haraslín, sedel iba na lavičke.

Šieste Lazio Rím si udržalo šancu na účasť v Lige majstrov, keď získalo tri body doma proti Parme (1:0). O rozhodnutie sa postaral až v piatej minúte nadstaveného času domáci kanonier Ciro Immobile.

FC Turín - AC Miláno 0:7 (0:2)

Góly: 67., 72. a 79. Rebič, 19. a 62. T. Hernandez, 26. Kessie (z 11 m), 50. B. Diaz

Cagliari - Fiorentina 0:0

Domov»Futbal»Taliansko»Serie A»AC Miláno deklasovalo súpera, Haraslín proti Ronaldovi nehral