Pondelok, 26. júla, 2021Meniny má Anna, Hana, Anita

Šatan možno stihne 1. kolo play off

SITA|25. feb 2011 o 20:30

Miroslav Šatan: Denne absolvujem niekoľko hodín rehabilitácie. Moja ruka už videla toľko všelijakých prístrojov, že by sa z nich dala postaviť celkom slušná raketa

MOSKVA. Slovenský hokejový útočník Miroslav Šatan by sa mohol vrátiť do zostavy OHK Dinamo Moskva ešte v 1. kole play-off Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) proti Dinamu Riga. Topoľčiansky rodák si v súčasnosti lieči zlomeninu pravého zápästia, ktorú utrpel 28. januára v zápase proti CSKA Moskva. Zatiaľ trénuje individuálne na suchu.

"Denne absolvujem niekoľko hodín rehabilitácie. Moja ruka už videla toľko všelijakých prístrojov, že by sa z nich dala postaviť celkom slušná raketa,“ poznamenal pre športové spravodajstvo televízie Markíza Miroslav Šatana. "Je možné, že stihnem ešte prvú sériu. Záleží však od toho, ako sa to všetko bude vyvíjať,“ doplnil skúsený hokejový útočník, ktorý prednedávnom agentúre SITA prezradil, že nad operáciou neuvažoval a rozhodol sa ruku liečiť konzervatívne.

Vo štvrťfinálovej sérii medzi OHK Dinamo a Dinamom Riga je stav po úvodných dvoch zápasoch odohraných na moskovskom ľade 1:1, ďalšie dva duely v Rige sú na programe v sobotu a nedeľu, prípadný piaty rozhodujúci zápas opäť v Moskve v utorok 1. marca.

Súvisiace články