Ronaldo a Messi dali po dva góly, Barca - Real 2:2

(Autor: TASR/AP)
Sportnet|7. okt 2012 o 14:07

Tradičné derby medzi Barcelonou a Realom Madrid skončilo remízou.

BRATISLAVA. Barcelona stratila prvé body v tejto sezóne. Pripravil ju o ne jej najväčší rival, madridský Real. Madridčania viedli od 23. minúty, ale Messi krátko po góle vyrovnal.

V druhom polčase otočil na 2:1 opäť Messi, ale pre zmenu vyrovnal Ronaldo na konečných 2:2. Skóre mohlo byť aj vyššie, v prvom polčase nastrelil Real a v druhom Barcelona žrď.

Messiho delí už iba jeden presný zásah od vyrovnania rekordného zápisu legendárneho Alfreda di Stefana, ktorý v prestížnych súbojoch El Clásico zaznamenal celkovo 18 gólov.

Barcelona - Real Madrid 2:2 (1:1)

Góly: 31. a 61. Messi - 23. a 66. C. Ronaldo, ŽK: Pedro, Busquets - Alonso, Pepe, Arbeloa, 98.000 divákov

Real Mallorca - Granada CF 1:2 (0:0)

Góly: 86. Hemed - 65, El Arabi (11 m), 76. Torje, ČK: 64. Naue - 67. Brahimi, 13.005 divákov

Athletic Bilbao - Osasuna Pamplona 1:0 (1:0)

Gól: 12. Aduriz, 35.000 divákov

Domov»Futbal»Španielsko»Ronaldo a Messi dali po dva góly, Barca - Real 2:2