City: Hart - Zabaleta, Kompany, Demichelis, Clichy - Y. Touré, Fernando - Silva (65. Navas), Jovetič (80. Fernandinho), Nasri - Džeko (69. Agüero)

Liverpool: Mignolet - Johnson, Škrtel, Lovren, Moreno - Henderson, Gerrard, Allen (75. Can) - Coutinho (60. Markovič), Sturridge, Sterling (79. Lambert)

Španielsko, Primera División, dohrávky 1. kola

Vallecano: Alvarez - Tito, Ze Castro, Ba, Bueno - Trashorras, Michel, Quini - Aquino, Pereira (55. Manucho), Kakuta

Atlético: Moya - Juanfran, Miranda, Godin, Ansaldi - Koke, Gabi, Suarez, Griezmann (84. Rodriguez) - Jimenez (62. Niguez), Mandžukič (75. Hernandez)

Real: Casillas - Arbeloa (73. Carvajal), Pepe, Ramos, Marcelo - Modrič, Kroos - Bale, James Rodriguez (72. Isco), Ronaldo - Benzema (76. Khedira)

Córdoba: Carlos - Crespo, Pantic, I. Lopez, Pinillos (46. Pinillos) - Garai, Rossi - Gunino, Matos (62. Fidel), S. Lopez - Havenaar (67. Xisco)

Benzemov gól na 1:0.

Ronaldov gól na 2:0.

BRATISLAVA. Futbalisti Realu Madrid majú za sebou úspešný vstup do novej ligovej sezóny. Aktuálny víťaz Ligy majstrov na domácom ihrisku zdolal Cordóbu 2:0.

Cordóba sa do najvyššej španielskej súťaže vrátila po 42 rokoch, kde si čisté konto udržala iba tridsať minút.

Skóre stretnutia otvoril presnou hlavičkou po Kroosovom rohovom kope Benzema, na konečných 2:0 dal strelou z diaľky Cristiano Ronaldo.

Vstup do sezóny nevyšiel obhajcovi titulu Atléticu Madrid, ktoré na ihrisku Vallecana remizovalo 0:0. Atlético však v tejto sezóne získalo jednu trofej, v boji o Superpohár pokorilo Real Madrid.

Liverpool dostal tri góly

Ešte bez čerstvej posily Maria Balotelliho prehral FC Liverpool na ihrisku majstrovského Manchestru City 1:3.

Do vedenia sa domáci dostali koncom prvého polčasu, keď nepozornosť ľavého obrancu LFC Morena využil Jovetič.

Reprezentant Čiernej hory pridal aj druhý gól, na 3:0 dal pár sekúnd po príchode na ihrisko Sergio Agüero.

Na konečných 3:1 si po snahe Rickieho Lamberta strelil vlastný gól domáci Pablo Zabaleta.

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Real vyhral, Atlético neskórovalo. ManCity pokorilo Liverpool