Pondelok, 1. marec, 2021Meniny má Albín

Prešov hrá v Doboji

Sportnet|Publikované 3. dec 2005 o 00:00

BRATISLAVA - Hádzanári Tatrana Prešov odohrajú dnes o 20.15 v Bosne a Hercegovine prvý zápas osemfinále Pohára víťazov pohárov s RK Sloga Doboj. Tréner slovenského majstra František Šulc po analýze videozáznamu prirovnal hru súpera k rumunskému Dinamu ..

BRATISLAVA - Hádzanári Tatrana Prešov odohrajú dnes o 20.15 v Bosne a Hercegovine prvý zápas osemfinále Pohára víťazov pohárov s RK Sloga Doboj. Tréner slovenského majstra František Šulc po analýze videozáznamu prirovnal hru súpera k rumunskému Dinamu Bukurešť, s ktorým sa Tatran dvakrát stretol v F-skupine Ligy majstrov a na ktorého úkor nakoniec aj z 3. priečky postúpil do PVP.

"Doboj charakterizuje častá streľba spojok, rýchla rozohrávka a pokusy o rýchle protiútoky. Myslím si, že sme na podobnej úrovni. Naša šanca na postup je reálna," zhodnotil Šulc už zo severnej Bosny, kam sa prešovská výprava presunula v noci na štvrtok po extraligovej predohrávke v Nových Zámkoch.

Stretnutie povedie bulharská rozhodcovská dvojica Ivan Bašev a Georgi Dobrev, ktorí len pred niekoľkými týždňami pískali nášmu ženskému majstrovi zo Šale v domácom dueli so srbským Arandelovacom. Odveta je na programe o týždeň v sobotu v prešovskej Tatran Handball Arene o 18.00.

(tasr)

Súvisiace články